MaksMatyjasik
10DRUZYNA WYBUCH3. Liga · 6WBA
- 2024–2026
- 32 mecze w karierze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 101pktw 6 meczach
- 16,8pktna mecz
- 9,0zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 236 min | 39:20 |
| Punkty | 101 | 16,8 |
| Zbiórki | 54 | 9,0 |
| — w ataku | 12 | 2,0 |
| — w obronie | 42 | 7,0 |
| Asysty | 13 | 2,2 |
| Przechwyty | 7 | 1,2 |
| Bloki | 4 | 0,7 |
| Straty | 14 | 2,3 |
| Przewinienia | 2 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 4,2 |
| Ocena (EFF) | 107 | 17,8 |
- 46,3%FG37 z 80 z gry
- 31,6%3P6 z 19 za trzy
- 58,3%FT21 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 37 | 80 | 46,3% |
| Rzuty za dwa | 31 | 61 | 50,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 19 | 31,6% |
| Rzuty wolne | 21 | 36 | 58,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (6WBA) w barwach DRUZYNA WYBUCH. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | Z76 : 57 | 32:28 | 13 | 5 | 4 | |
| 26 kwi 2025 | Z60 : 59 | 42:04 | 20 | 8 | 0 | |
| 12 kwi 2025 | Z76 : 57 | 39:01 | 16 | 8 | 4 | |
| 15 mar 2025 | Z63 : 52 | 48:00 | 16 | 11 | 3 | |
| 8 mar 2025 | Z87 : 60 | 41:16 | 15 | 13 | 1 | |
| 1 mar 2025 | P71 : 73 | 33:13 | 21 | 9 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 32 mecze · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 7 | 33:34 | 65 | 9,3 | 5,9 | 1,1 | 0,7 | 0,1 | 37,5% | 9,1% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 34:28 | 110 | 12,2 | 7,2 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 48,3% | 21,1% | 39,3% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 29:00 | 8 | 8,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | — |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 6 | 39:20 | 101 | 16,8 | 9,0 | 2,2 | 1,2 | 0,7 | 46,3% | 31,6% | 58,3% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 42:43 | 125 | 15,6 | 11,3 | 2,5 | 0,6 | 0,3 | 35,6% | 11,5% | 52,1% |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 44:04 | 3 | 3,0 | 6,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 10,0% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






