MaksimChyruk
4BLAZERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2023–2026
- 36 meczów w karierze
- 4 sezony
- 4 drużyny
- 18pktw 7 meczach
- 2,6pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 136 min | 19:29 |
| Punkty | 18 | 2,6 |
| Zbiórki | 27 | 3,9 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 17 | 2,4 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 5 | 0,7 |
| Przewinienia | 19 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 38 | 5,4 |
- 28,0%FG7 z 25 z gry
- 20,0%3P2 z 10 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 25 | 28,0% |
| Rzuty za dwa | 5 | 15 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 2 | 10 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2025 | Z64 : 49 | 7:16 | 2 | 4 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z85 : 61 | 8:04 | 0 | 0 | 1 | |
| 7 gru 2025 | Z96 : 73 | 16:19 | 7 | 2 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z69 : 51 | 25:33 | 0 | 5 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 42 | 15:48 | 4 | 3 | 2 | |
| 16 lis 2025 | Z64 : 51 | 34:58 | 0 | 7 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P73 : 77 | 28:28 | 5 | 6 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 36 meczów · 4 sezony · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 34:07 | 34 | 6,8 | 8,6 | 0,6 | 1,2 | 0,8 | 48,1% | 0,0% | 66,7% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 25:57 | 51 | 4,6 | 6,0 | 1,6 | 1,2 | 0,5 | 46,8% | 33,3% | 25,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 19:29 | 18 | 2,6 | 3,9 | 1,1 | 0,9 | 0,4 | 28,0% | 20,0% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 9 | 30:17 | 52 | 5,8 | 7,8 | 1,1 | 1,4 | 0,8 | 42,6% | 27,8% | 70,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 4 | 31:40 | 26 | 6,5 | 8,0 | 1,3 | 0,8 | 0,5 | 31,0% | 31,6% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






