MaksimKhailo
36BLAZERS
- 2023–2025
- 35 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 223pktw karierze
- 6,4pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 959 min | 27:25 |
| Punkty | 223 | 6,4 |
| Zbiórki | 233 | 6,7 |
| — w ataku | 96 | 2,7 |
| — w obronie | 137 | 3,9 |
| Asysty | 44 | 1,3 |
| Przechwyty | 35 | 1,0 |
| Bloki | 67 | 1,9 |
| Straty | 33 | 0,9 |
| Przewinienia | 66 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 459 | 13,1 |
- 51,8%FG99 z 191 z gry
- 25,5%3P12 z 47 za trzy
- 41,9%FT13 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 99 | 191 | 51,8% |
| Rzuty za dwa | 87 | 144 | 60,4% |
| Rzuty za trzy | 12 | 47 | 25,5% |
| Rzuty wolne | 13 | 31 | 41,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 27:01 | 33 | 5,5 | 7,7 | 1,2 | 0,3 | 1,3 | 43,3% | 41,7% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 2 | 17:04 | 2 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 1,5 | 50,0% | — | — |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 28:14 | 92 | 6,6 | 6,4 | 1,4 | 1,5 | 1,9 | 58,1% | 14,3% | 30,8% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 28:18 | 96 | 7,4 | 7,2 | 1,2 | 0,7 | 2,3 | 49,4% | 23,8% | 43,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






