Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 368 min | 28:18 |
| Punkty | 96 | 7,4 |
| Zbiórki | 93 | 7,2 |
| — w ataku | 44 | 3,4 |
| — w obronie | 49 | 3,8 |
| Asysty | 15 | 1,2 |
| Przechwyty | 9 | 0,7 |
| Bloki | 30 | 2,3 |
| Straty | 18 | 1,4 |
| Przewinienia | 30 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 173 | 13,3 |
- 49,4%FG42 z 85 z gry
- 23,8%3P5 z 21 za trzy
- 43,8%FT7 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 85 | 49,4% |
| Rzuty za dwa | 37 | 64 | 57,8% |
| Rzuty za trzy | 5 | 21 | 23,8% |
| Rzuty wolne | 7 | 16 | 43,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z69 : 65 | 34:34 | 5 | 9 | 2 | |
| 17 gru 2023 | Z92 : 72 | 27:58 | 6 | 4 | 1 | |
| 12 gru 2023 | Z77 : 50 | 29:04 | 13 | 7 | 3 | |
| 10 gru 2023 | Z74 : 68 | 24:43 | 16 | 9 | 0 | |
| 3 gru 2023 | P67 : 68 | 30:30 | 12 | 7 | 0 | |
| 26 lis 2023 | P47 : 62 | 35:28 | 0 | 9 | 2 | |
| 24 lis 2023 | Z70 : 54 | 27:49 | 4 | 4 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z78 : 46 | 31:38 | 11 | 10 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z85 : 52 | 25:46 | 11 | 7 | 0 | |
| 29 paź 2023 | P66 : 71 | 23:51 | 5 | 7 | 0 | |
| 8 paź 2023 | Z73 : 69 | 23:26 | 5 | 4 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z71 : 68 | 24:52 | 6 | 10 | 3 | |
| 24 wrz 2023 | Z61 : 53 | 28:19 | 2 | 6 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 35 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 27:01 | 33 | 5,5 | 7,7 | 1,2 | 0,3 | 1,3 | 43,3% | 41,7% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 2 | 17:04 | 2 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 1,5 | 50,0% | — | — |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 14 | 28:14 | 92 | 6,6 | 6,4 | 1,4 | 1,5 | 1,9 | 58,1% | 14,3% | 30,8% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 28:18 | 96 | 7,4 | 7,2 | 1,2 | 0,7 | 2,3 | 49,4% | 23,8% | 43,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






