MarcinBakula
77HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 102 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 75pktw 8 meczach
- 9,4pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 0,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 49,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 50,0%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 88,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 7 | 42,9% | 52,9% |
| Półdystans | 0 / 2 | 0,0% | 47,5% |
| Za trzy | 23 / 66 | 34,8% | 30,1% |
| Razem z gry | 26 / 75 | 34,7% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 28najwięcej punktówz TARGOWEK, 19 kwi 2026
- 12najwięcej zbiórekz TARGOWEK, 19 kwi 2026
- 2najwięcej asystz POLIBUDA, 22 mar 2026
- 24najlepszy mecz (EFF)28 pkt, 12 zb, 2 as — z TARGOWEK, 19 kwi 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 11 mecz z 20+ pktz 6 rozegranych
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 102 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2646 min | 25:57 |
| Punkty | 751 | 7,4 |
| Zbiórki | 426 | 4,2 |
| — w ataku | 111 | 1,1 |
| — w obronie | 315 | 3,1 |
| Asysty | 127 | 1,2 |
| Przechwyty | 59 | 0,6 |
| Bloki | 10 | 0,1 |
| Straty | 73 | 0,7 |
| Przewinienia | 201 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 52 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 874 | 8,6 |
- 37,7%FG249 z 661 z gry
- 36,9%3P209 z 567 za trzy
- 75,9%FT44 z 58 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 249 | 661 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 40 | 94 | 42,6% |
| Rzuty za trzy | 209 | 567 | 36,9% |
| Rzuty wolne | 44 | 58 | 75,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek3 razy · ostatnio z SHTOPKE BASKET, 5 mar 2023
- Mecz 4+ trójki25 razy · ostatnio z INDEX MOCY, 27 wrz 2026
- Double-double7 razy · ostatnio z TARGOWEK, 19 kwi 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 751
- 50 meczówrozegranych meczów: 94
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
NIE DAJ ZA TRZY17 paź 202128pkt10zb2as29eff
STREETNESS WARSAW26 wrz 202125pkt4zb3as29eff
INDEX MOCY27 wrz 202628pkt5zb0as28eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






