MarcinCetnarowicz
- 2023–2025
- 22 mecze
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 116pktw karierze
- 5,3pktna mecz
- 2,2zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 634 min | 28:50 |
| Punkty | 116 | 5,3 |
| Zbiórki | 48 | 2,2 |
| — w ataku | 5 | 0,2 |
| — w obronie | 43 | 2,0 |
| Asysty | 55 | 2,5 |
| Przechwyty | 33 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 47 | 2,1 |
| Przewinienia | 44 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 34 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 91 | 4,1 |
- 27,9%FG39 z 140 z gry
- 21,7%3P18 z 83 za trzy
- 60,6%FT20 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 140 | 27,9% |
| Rzuty za dwa | 21 | 57 | 36,8% |
| Rzuty za trzy | 18 | 83 | 21,7% |
| Rzuty wolne | 20 | 33 | 60,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 4 | 36:00 | 30 | 7,5 | 2,8 | 3,0 | 2,5 | 0,0 | 34,5% | 47,1% | 33,3% |
| 5WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 22:01 | 12 | 4,0 | 1,7 | 1,3 | 2,0 | 0,0 | 38,5% | 25,0% | — |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 9 | 27:04 | 47 | 5,2 | 2,2 | 3,1 | 1,0 | 0,0 | 25,4% | 10,3% | 64,7% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 6 | 30:06 | 27 | 4,5 | 2,0 | 1,8 | 1,3 | 0,0 | 22,9% | 21,1% | 70,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






