MarcinEjsmont
5BASKET WILNO2. Liga · 9WBA
- 2023–2026
- 96 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 10pktw 3 meczach
- 3,3pktna mecz
- 6,7zbna mecz
- 1,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 35,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,0%
- 35,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,1%
- 0,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 37,2%
Średnia ligi to średnia z 127 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (9WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 9 | 33,3% | 44,1% |
| Półdystans | 0 / 1 | 0,0% | 42,8% |
| Za trzy | 0 / 0 | — | 26,7% |
| Razem z gry | 3 / 10 | 30,0% | 38,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 6najwięcej punktówz AB BASKET LEGIONOWO, 24 paź 2026
- 10najwięcej zbiórekz NIE DAJ ZA TRZY, 3 paź 2026
- 2najwięcej asystz NIE DAJ ZA TRZY, 3 paź 2026
- 17najlepszy mecz (EFF)4 pkt, 10 zb, 2 as — z NIE DAJ ZA TRZY, 3 paź 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2023–2026 · 96 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2967 min | 30:54 |
| Punkty | 694 | 7,2 |
| Zbiórki | 728 | 7,6 |
| — w ataku | 287 | 3,0 |
| — w obronie | 441 | 4,6 |
| Asysty | 149 | 1,6 |
| Przechwyty | 82 | 0,9 |
| Bloki | 22 | 0,2 |
| Straty | 116 | 1,2 |
| Przewinienia | 198 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 156 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 1123 | 11,7 |
- 44,4%FG293 z 660 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 60,8%FT107 z 176 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 293 | 660 | 44,4% |
| Rzuty za dwa | 292 | 655 | 44,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 107 | 176 | 60,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek6 razy · ostatnio z TEAM U, 31 maj 2025
- Double-double8 razy · ostatnio z HONEY BADGERS BIALOLEKA, 14 cze 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 694
- 50 meczówrozegranych meczów: 95
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 7
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
HUTNIK WARSZAWA12 lis 202315pkt16zb2as29eff
WOLVES26 kwi 202517pkt13zb3as27eff
VABANK8 gru 202416pkt15zb3as27eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






