12 listopada 2023, 17:001. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 93 do 73
MDM SERWISgość
Transmisja
1 Liga: MDM Serwis vs. Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Lapinski | 0 | 29:06 | 33 | 13 | 19 | 68,4% | 12 | 16 | 1 | 3 | 33,3% | 6 | 6 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 32 | 24 |
| Patryk Andres | 21 | 36:23 | 17 | 7 | 14 | 50,0% | 4 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 19 | 10 |
| Marcin Bakula | 77 | 19:34 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 0 | 0 | 4 | 10 | 40,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 11 | 9 |
| Michal Hausner | 12 | 38:07 | 12 | 4 | 16 | 25,0% | 1 | 6 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 13 | 11 |
| Jedrzej Karasek | 5 | 11:19 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 3 | -5 |
| Tomasz Przedlacki | 4 | 33:34 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 12 | 3 | 9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 15 | 13 |
| Lukasz Beresinski | 3 | 20:15 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | -14 |
| Marek Rucinski | 2 | 16:49 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 23 |
| Michal Konior | 7 | 34:49 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 14 | 0 | 14 | 9 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 23 | 29 |
| Razem | — | 239:56 | 93 | 35 | 76 | 46,1% | 20 | 33 | 15 | 43 | 34,9% | 8 | 9 | 88,9% | 46 | 8 | 38 | 27 | 12 | 2 | 15 | 11 | 8 | 123 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mateusz Witek | 2 | 48:00 | 17 | 7 | 27 | 25,9% | 4 | 9 | 3 | 18 | 16,7% | 0 | 1 | 0,0% | 11 | 1 | 10 | 11 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 15 | -20 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 33:01 | 15 | 7 | 10 | 70,0% | 7 | 10 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 16 | 6 | 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 29 | -8 |
| Pawel Serocki | 3 | 27:28 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | -16 |
| Marcin Gutowski | 7 | 30:00 | 9 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 11 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | -13 |
| Igor Zajac | 17 | 34:31 | 8 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -15 |
| Marcin Cetnarowicz | 23 | 38:55 | 7 | 3 | 14 | 21,4% | 2 | 8 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | -1 | -16 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 28:03 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | -12 |
| Razem | — | 239:58 | 73 | 32 | 90 | 35,6% | 26 | 63 | 6 | 27 | 22,2% | 3 | 7 | 42,9% | 48 | 15 | 33 | 20 | 10 | 0 | 12 | 8 | 11 | 77 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4020/33 · 60,6%, lepszy wynik | 5226/63 · 41,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 4515/43 · 34,9%, lepszy wynik | 186/27 · 22,2% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/9 · 88,9%, lepszy wynik | 33/7 · 42,9% |
| Zbiórki w obronie | 38, lepszy wynik | 33 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 15, lepszy wynik |
| Asysty | 27, lepszy wynik | 20 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 10 |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 12 listopada 2023
- 12:00
FASOLKI
VABANK61:70 - 12:00
AMBITNI AMATORZY
HOMIES50:85 - 13:15
GKS TACHIMETR
WOLVES71:100 - 13:15
WARSAW GREEN GOOSE
THAISTY TIGERS51:57 - 14:30
BANKSTERS
PIASECZUSETS62:82 - 14:30
HANTLE I GARY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE65:67 - 15:45
NTL
POLIBUDA58:85 - 15:45
INIEMAMOCNI
TEAM EUROPE73:50 - 17:00
MSJ VISION
BAT MOCY65:91 - 18:15
BLAZERS
GET WOW TEAM78:46 - 18:15
FOR THE WIN
TARCHO TERROR67:47 - 19:30
NIE DAJ ZA TRZY
OSTAP RUSZTOWANIA69:53 - 20:45
AVENGA
HUTNICZE WILKI91:65






