MarcinGestern
20MDM SERWIS1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 72 mecze w karierze
- 8 sezonów
- 2 drużyny
- 106pktw 8 meczach
- 13,3pktna mecz
- 6,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 264 min | 33:00 |
| Punkty | 106 | 13,3 |
| Zbiórki | 51 | 6,4 |
| — w ataku | 7 | 0,9 |
| — w obronie | 44 | 5,5 |
| Asysty | 13 | 1,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,5 |
| Przewinienia | 14 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 97 | 12,1 |
- 36,7%FG36 z 98 z gry
- 25,0%3P4 z 16 za trzy
- 93,8%FT30 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 98 | 36,7% |
| Rzuty za dwa | 32 | 82 | 39,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 16 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 30 | 32 | 93,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 maj 2026 | P56 : 61 | 44:07 | 19 | 5 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | P47 : 69 | 43:47 | 16 | 12 | 1 | |
| 18 kwi 2026 | Z87 : 85 | 42:58 | 22 | 7 | 4 | |
| 15 mar 2026 | P60 : 79 | 34:49 | 15 | 3 | 1 | |
| 8 mar 2026 | P66 : 67 | 46:07 | 19 | 8 | 5 | |
| 28 lut 2026 | P66 : 67 | 27:13 | 11 | 6 | 0 | |
| 21 lut 2026 | Z67 : 62 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 lut 2026 | P52 : 57 | 24:55 | 4 | 10 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 72 mecze · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 5 | 32:04 | 46 | 9,2 | 6,6 | 1,8 | 0,4 | 0,2 | 41,2% | 20,0% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 33:00 | 106 | 13,3 | 6,4 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 36,7% | 25,0% | 93,8% |
| 8WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 31:37 | 10 | 10,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 9 | 25:12 | 99 | 11,0 | 5,0 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 43,4% | 16,7% | 66,7% |
| 7WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 26:37 | 6 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 10 | 37:28 | 173 | 17,3 | 6,4 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 53,5% | 35,3% | 72,2% |
| 5WBA1. Liga | MDM SERWIS | 12 | 37:43 | 146 | 12,2 | 5,1 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 36,4% | 18,2% | 62,9% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 15:16 | 32 | 3,6 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 44,4% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 8 | 31:58 | 73 | 9,1 | 6,4 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 38,9% | 33,3% | 76,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 34:05 | 58 | 11,6 | 5,8 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 45,6% | 0,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 4 | 29:18 | 52 | 13,0 | 7,5 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 52,3% | 0,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






