Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 256 min | 31:58 |
| Punkty | 73 | 9,1 |
| Zbiórki | 51 | 6,4 |
| — w ataku | 17 | 2,1 |
| — w obronie | 34 | 4,3 |
| Asysty | 9 | 1,1 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 17 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 82 | 10,3 |
- 38,9%FG28 z 72 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 76,2%FT16 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 72 | 38,9% |
| Rzuty za dwa | 27 | 69 | 39,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 16 | 21 | 76,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach AMIGOS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 maj 2022 | P75 : 79 | 22:34 | 2 | 8 | 1 | |
| 15 maj 2022 | P62 : 63 | 35:25 | 10 | 10 | 1 | |
| 24 kwi 2022 | Z80 : 70 | 37:55 | 10 | 8 | 2 | |
| 10 kwi 2022 | P64 : 84 | 38:04 | 8 | 8 | 3 | |
| 3 kwi 2022 | P73 : 78 | 36:30 | 9 | 3 | 0 | |
| 27 mar 2022 | P68 : 79 | 27:16 | 13 | 5 | 0 | |
| 13 mar 2022 | P71 : 90 | 31:49 | 19 | 3 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z61 : 53 | 26:13 | 2 | 6 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 72 mecze · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 5 | 32:04 | 46 | 9,2 | 6,6 | 1,8 | 0,4 | 0,2 | 41,2% | 20,0% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 33:00 | 106 | 13,3 | 6,4 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 36,7% | 25,0% | 93,8% |
| 8WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 31:37 | 10 | 10,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 36,4% | 33,3% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 9 | 25:12 | 99 | 11,0 | 5,0 | 0,8 | 0,6 | 0,0 | 43,4% | 16,7% | 66,7% |
| 7WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 26:37 | 6 | 6,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 10 | 37:28 | 173 | 17,3 | 6,4 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 53,5% | 35,3% | 72,2% |
| 5WBA1. Liga | MDM SERWIS | 12 | 37:43 | 146 | 12,2 | 5,1 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 36,4% | 18,2% | 62,9% |
| 1WBA1. Liga | AMIGOS | 9 | 15:16 | 32 | 3,6 | 2,8 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 44,4% |
| UNBA 501. Liga | AMIGOS | 8 | 31:58 | 73 | 9,1 | 6,4 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 38,9% | 33,3% | 76,2% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 34:05 | 58 | 11,6 | 5,8 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 45,6% | 0,0% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 4 | 29:18 | 52 | 13,0 | 7,5 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 52,3% | 0,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






