MarcinGlebicki
10GKS TACHIMETR2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 90pktw 11 meczach
- 8,2pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 396 min | 36:02 |
| Punkty | 90 | 8,2 |
| Zbiórki | 68 | 6,2 |
| — w ataku | 21 | 1,9 |
| — w obronie | 47 | 4,3 |
| Asysty | 11 | 1,0 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 18 | 1,6 |
| Przewinienia | 14 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 60 | 5,5 |
- 28,3%FG34 z 120 z gry
- 26,5%3P9 z 34 za trzy
- 52,0%FT13 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 120 | 28,3% |
| Rzuty za dwa | 25 | 86 | 29,1% |
| Rzuty za trzy | 9 | 34 | 26,5% |
| Rzuty wolne | 13 | 25 | 52,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GKS TACHIMETR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z85 : 67 | 39:27 | 8 | 10 | 1 | |
| 26 maj 2024 | P46 : 75 | 39:22 | 12 | 5 | 1 | |
| 12 maj 2024 | P69 : 92 | 48:00 | 20 | 11 | 3 | |
| 20 kwi 2024 | P70 : 76 | 43:28 | 9 | 10 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | P57 : 103 | 39:37 | 2 | 5 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P59 : 89 | 33:19 | 2 | 4 | 0 | |
| 24 mar 2024 | P47 : 115 | 45:10 | 14 | 5 | 0 | |
| 17 mar 2024 | P55 : 75 | 27:22 | 2 | 4 | 2 | |
| 10 mar 2024 | P45 : 119 | 46:06 | 16 | 6 | 1 | |
| 25 lut 2024 | P58 : 64 | 23:40 | 0 | 5 | 2 | |
| 18 lut 2024 | P63 : 70 | 10:55 | 5 | 3 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 2 | 20:08 | 6 | 3,0 | 7,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:31 | 28 | 3,5 | 2,1 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 29,0% | 35,7% | 55,6% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:36 | 26 | 3,3 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 32,3% | 16,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 27:20 | 40 | 5,7 | 6,7 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 38,5% | 18,2% | 53,3% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 16:33 | 28 | 2,5 | 3,5 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 14,3% | 50,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 22:16 | 6 | 6,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 11 | 36:02 | 90 | 8,2 | 6,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 28,3% | 26,5% | 52,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






