MarcinGlebicki
33YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 28pktw 8 meczach
- 3,5pktna mecz
- 2,1zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 156 min | 19:31 |
| Punkty | 28 | 3,5 |
| Zbiórki | 17 | 2,1 |
| — w ataku | 6 | 0,8 |
| — w obronie | 11 | 1,4 |
| Asysty | 8 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 25 | 3,1 |
- 29,0%FG9 z 31 z gry
- 35,7%3P5 z 14 za trzy
- 55,6%FT5 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 31 | 29,0% |
| Rzuty za dwa | 4 | 17 | 23,5% |
| Rzuty za trzy | 5 | 14 | 35,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 9 | 55,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z65 : 62 | 8:52 | 0 | 1 | 0 | |
| 24 maj 2026 | Z93 : 69 | 18:34 | 2 | 2 | 3 | |
| 17 maj 2026 | Z81 : 60 | 20:03 | 5 | 1 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z110 : 52 | 25:58 | 2 | 3 | 2 | |
| 8 mar 2026 | Z55 : 49 | 25:34 | 0 | 4 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P68 : 77 | 16:36 | 5 | 1 | 1 | |
| 21 lut 2026 | Z77 : 65 | 13:46 | 6 | 3 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z76 : 73 | 26:41 | 8 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 2 | 20:08 | 6 | 3,0 | 7,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:31 | 28 | 3,5 | 2,1 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 29,0% | 35,7% | 55,6% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:36 | 26 | 3,3 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 32,3% | 16,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 27:20 | 40 | 5,7 | 6,7 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 38,5% | 18,2% | 53,3% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 16:33 | 28 | 2,5 | 3,5 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 14,3% | 50,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 22:16 | 6 | 6,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 11 | 36:02 | 90 | 8,2 | 6,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 28,3% | 26,5% | 52,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






