MarcinGlebicki
33YOUNG OLD TEAM TWO3. Liga · 9WBA
- 2024–2026
- 48 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 4 drużyny
- 6pktw 2 meczach
- 3,0pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 40 min | 20:08 |
| Punkty | 6 | 3,0 |
| Zbiórki | 15 | 7,5 |
| — w ataku | 2 | 1,0 |
| — w obronie | 13 | 6,5 |
| Asysty | 5 | 2,5 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 1,0 |
| Przewinienia | 2 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 12 | 6,0 |
- 27,3%FG3 z 11 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 0,0%FT0 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 3 | 11 | 27,3% |
| Rzuty za dwa | 3 | 9 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 4 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (9WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM TWO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | Z95 : 35 | 21:03 | 6 | 10 | 5 | |
| 3 paź 2026 | Z54 : 49 | 19:12 | 0 | 5 | 0 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 48 meczów · 6 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 2 | 20:08 | 6 | 3,0 | 7,5 | 2,5 | 0,0 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:31 | 28 | 3,5 | 2,1 | 1,0 | 0,1 | 0,0 | 29,0% | 35,7% | 55,6% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 8 | 19:36 | 26 | 3,3 | 2,0 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 32,3% | 16,7% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 27:20 | 40 | 5,7 | 6,7 | 1,6 | 0,7 | 0,1 | 38,5% | 18,2% | 53,3% |
| 5WBA3. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 16:33 | 28 | 2,5 | 3,5 | 0,8 | 0,7 | 0,0 | 33,3% | 14,3% | 50,0% |
| 5WBABaraże | MJSWISH BALLERS | 1 | 22:16 | 6 | 6,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | — | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 11 | 36:02 | 90 | 8,2 | 6,2 | 1,0 | 0,6 | 0,0 | 28,3% | 26,5% | 52,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






