MarcinHarasimowski
5GET WOW TEAM2. Liga · 4WBA
- 2021–2024
- 13 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 31pktw 3 meczach
- 10,3pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 53 min | 17:33 |
| Punkty | 31 | 10,3 |
| Zbiórki | 18 | 6,0 |
| — w ataku | 4 | 1,3 |
| — w obronie | 14 | 4,7 |
| Asysty | 6 | 2,0 |
| Przechwyty | 3 | 1,0 |
| Bloki | 2 | 0,7 |
| Straty | 3 | 1,0 |
| Przewinienia | 4 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 43 | 14,3 |
- 44,0%FG11 z 25 z gry
- 40,0%3P6 z 15 za trzy
- 100,0%FT3 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 25 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 15 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 3 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 kwi 2024 | Z98 : 45 | 25:01 | 19 | 9 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | Z75 : 59 | 14:19 | 10 | 5 | 2 | |
| 24 mar 2024 | Z77 : 61 | 13:19 | 2 | 4 | 1 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 13 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 17:21 | 3 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 33,3% | — |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 3 | 17:33 | 31 | 10,3 | 6,0 | 2,0 | 1,0 | 0,7 | 44,0% | 40,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 13:52 | 2 | 2,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 17:15 | 18 | 4,5 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 0,3 | 18,2% | 15,4% | 72,7% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 12:46 | 2 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 2 | 15:30 | 18 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 66,7% | 25,0% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






