MarcinJakubowski
8INIEMAMOCNILiga Mistrzów · 9WBA
- 2021–2026
- 55 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 6 drużyn
- 15pktw 3 meczach
- 5,0pktna mecz
- 2,7zbna mecz
- 0,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 56 min | 18:32 |
| Punkty | 15 | 5,0 |
| Zbiórki | 8 | 2,7 |
| — w ataku | 3 | 1,0 |
| — w obronie | 5 | 1,7 |
| Asysty | 1 | 0,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 3 | 1,0 |
| Przewinienia | 5 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 20 | 6,7 |
- 71,4%FG5 z 7 z gry
- 50,0%3P1 z 2 za trzy
- 80,0%FT4 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 7 | 71,4% |
| Rzuty za dwa | 4 | 5 | 80,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 4 | 5 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach INIEMAMOCNI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 paź 2026 | P73 : 81 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 paź 2026 | P62 : 66 | 31:01 | 13 | 3 | 1 | |
| 4 paź 2026 | P65 : 79 | 24:36 | 2 | 5 | 0 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 55 meczów · 9 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 3 | 18:32 | 15 | 5,0 | 2,7 | 0,3 | 0,3 | 0,3 | 71,4% | 50,0% | 80,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 4 | 29:10 | 19 | 4,8 | 8,3 | 3,3 | 1,3 | 0,8 | 28,6% | 14,3% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 4 | 29:54 | 21 | 5,3 | 5,5 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 33,3% | 28,6% | 83,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 9 | 43:36 | 72 | 8,0 | 9,1 | 3,9 | 1,3 | 1,9 | 34,7% | 3,7% | 65,6% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 1 | 31:31 | 7 | 7,0 | 12,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 7 | 37:35 | 54 | 7,7 | 7,7 | 9,1 | 1,3 | 0,9 | 31,4% | 21,1% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 36:57 | 72 | 8,0 | 8,1 | 5,2 | 1,2 | 1,3 | 41,0% | 30,8% | 77,8% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 11 | 32:10 | 55 | 5,0 | 6,3 | 3,5 | 1,3 | 0,6 | 34,0% | 10,0% | 69,2% |
| 1WBA1. Liga | AVENGA | 3 | 16:20 | 15 | 5,0 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 0,7 | 71,4% | 66,7% | 75,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | STREETNESS WARSAW | 4 | 45:20 | 31 | 7,8 | 10,5 | 3,3 | 1,3 | 2,0 | 37,5% | 18,2% | 41,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






