MarcinKaniewski
- 2021–2025
- 41 meczów
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 186pktw karierze
- 4,5pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1195 min | 29:09 |
| Punkty | 186 | 4,5 |
| Zbiórki | 137 | 3,3 |
| — w ataku | 48 | 1,2 |
| — w obronie | 89 | 2,2 |
| Asysty | 51 | 1,2 |
| Przechwyty | 31 | 0,8 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 77 | 1,9 |
| Przewinienia | 55 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 130 | 3,2 |
- 31,0%FG81 z 261 z gry
- 15,6%3P7 z 45 za trzy
- 44,7%FT17 z 38 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 81 | 261 | 31,0% |
| Rzuty za dwa | 74 | 216 | 34,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 45 | 15,6% |
| Rzuty wolne | 17 | 38 | 44,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 5 | 18:46 | 15 | 3,0 | 2,2 | 0,4 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 30,0% | 33,3% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 24:55 | 14 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 41,7% | 25,0% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 35:14 | 79 | 7,9 | 3,8 | 1,8 | 0,9 | 0,3 | 36,7% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 33:19 | 34 | 3,8 | 4,6 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 24,2% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 26:02 | 36 | 3,6 | 3,2 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 30,4% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 29:41 | 8 | 2,7 | 4,3 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 15,8% | 28,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






