MarcinKaniewski
77AMBITNI AMATORZY3. Liga · 3WBA
- 2021–2025
- 41 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 79pktw 10 meczach
- 7,9pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 35:14 |
| Punkty | 79 | 7,9 |
| Zbiórki | 38 | 3,8 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 18 | 1,8 |
| Przechwyty | 9 | 0,9 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 63 | 6,3 |
- 36,7%FG36 z 98 z gry
- 0,0%3P0 z 8 za trzy
- 50,0%FT7 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 98 | 36,7% |
| Rzuty za dwa | 36 | 90 | 40,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 14 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 lis 2023 | Z78 : 67 | 22:04 | 0 | 2 | 2 | |
| 18 lis 2023 | P77 : 93 | 33:15 | 6 | 2 | 0 | |
| 12 lis 2023 | P50 : 85 | 36:37 | 8 | 2 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P51 : 58 | 30:21 | 13 | 3 | 1 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 69 | 35:52 | 5 | 4 | 2 | |
| 22 paź 2023 | P41 : 77 | 36:58 | 12 | 2 | 2 | |
| 15 paź 2023 | P52 : 99 | 48:00 | 10 | 3 | 3 | |
| 8 paź 2023 | P72 : 79 | 36:01 | 13 | 11 | 2 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 54 | 48:00 | 9 | 9 | 2 | |
| 24 wrz 2023 | P62 : 63 | 25:16 | 3 | 0 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 41 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 5 | 18:46 | 15 | 3,0 | 2,2 | 0,4 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 30,0% | 33,3% |
| 6WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 4 | 24:55 | 14 | 3,5 | 0,5 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 41,7% | 25,0% | 100,0% |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 35:14 | 79 | 7,9 | 3,8 | 1,8 | 0,9 | 0,3 | 36,7% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 9 | 33:19 | 34 | 3,8 | 4,6 | 2,1 | 0,7 | 0,0 | 24,2% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 10 | 26:02 | 36 | 3,6 | 3,2 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 30,4% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 29:41 | 8 | 2,7 | 4,3 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 15,8% | 28,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






