Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 39:07 |
| Punkty | 128 | 14,2 |
| Zbiórki | 91 | 10,1 |
| — w ataku | 13 | 1,4 |
| — w obronie | 78 | 8,7 |
| Asysty | 18 | 2,0 |
| Przechwyty | 8 | 0,9 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 19 | 2,1 |
| Przewinienia | 19 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 140 | 15,6 |
- 34,6%FG45 z 130 z gry
- 29,3%3P17 z 58 za trzy
- 80,8%FT21 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 45 | 130 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 28 | 72 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 17 | 58 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 21 | 26 | 80,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 sty 2022 | Z68 : 63 | 48:00 | 19 | 14 | 2 | |
| 16 sty 2022 | Z62 : 51 | 48:00 | 31 | 11 | 4 | |
| 5 gru 2021 | Z62 : 52 | 41:55 | 12 | 9 | 1 | |
| 28 lis 2021 | Z88 : 66 | 40:10 | 9 | 15 | 4 | |
| 21 lis 2021 | Z68 : 62 | 51:02 | 17 | 9 | 3 | |
| 14 lis 2021 | Z62 : 56 | 38:32 | 17 | 12 | 2 | |
| 24 paź 2021 | P70 : 72 | 14:58 | 4 | 5 | 0 | |
| 3 paź 2021 | Z81 : 78 | 22:08 | 2 | 4 | 0 | |
| 26 wrz 2021 | P57 : 61 | 47:19 | 17 | 12 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2024 · 72 mecze · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | NTL | 9 | 35:21 | 90 | 10,0 | 3,6 | 2,1 | 0,4 | 0,7 | 37,5% | 27,3% | 52,2% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 32:41 | 89 | 12,7 | 4,1 | 1,1 | 1,4 | 0,1 | 34,9% | 29,3% | 65,4% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 12 | 35:53 | 174 | 14,5 | 6,8 | 2,2 | 0,3 | 0,3 | 43,5% | 31,0% | 59,6% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 10 | 31:16 | 99 | 9,9 | 6,5 | 1,7 | 0,5 | 0,1 | 35,1% | 15,2% | 69,6% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 8 | 36:10 | 94 | 11,8 | 7,0 | 1,6 | 1,1 | 0,5 | 32,7% | 23,1% | 83,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 9 | 39:07 | 128 | 14,2 | 10,1 | 2,0 | 0,9 | 0,4 | 34,6% | 29,3% | 80,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 6 | 44:10 | 61 | 10,2 | 13,2 | 4,8 | 1,7 | 0,8 | 26,7% | 16,7% | 55,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 11 | 42:59 | 154 | 14,0 | 13,3 | 2,8 | 1,5 | 0,3 | 41,6% | 19,6% | 53,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






