MarcinKrysiak
55GET WOW TEAM1. Liga · 3WBA
- 2020–2026
- 273 mecze w karierze
- 14 sezonów
- 16 drużyn
- 143pktw 13 meczach
- 11,0pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 463 min | 35:39 |
| Punkty | 143 | 11,0 |
| Zbiórki | 33 | 2,5 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 31 | 2,4 |
| Asysty | 45 | 3,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 27 | 2,1 |
| Przewinienia | 16 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 48 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 128 | 9,8 |
- 43,7%FG52 z 119 z gry
- 39,6%3P19 z 48 za trzy
- 76,9%FT20 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 119 | 43,7% |
| Rzuty za dwa | 33 | 71 | 46,5% |
| Rzuty za trzy | 19 | 48 | 39,6% |
| Rzuty wolne | 20 | 26 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P53 : 60 | 48:00 | 14 | 2 | 3 | |
| 10 gru 2023 | P61 : 74 | 34:08 | 6 | 0 | 4 | |
| 3 gru 2023 | P51 : 79 | 15:46 | 0 | 1 | 2 | |
| 26 lis 2023 | P69 : 74 | 35:49 | 9 | 2 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P66 : 71 | 41:55 | 14 | 6 | 5 | |
| 12 lis 2023 | P46 : 78 | 46:46 | 15 | 3 | 6 | |
| 5 lis 2023 | P56 : 61 | 38:04 | 12 | 5 | 6 | |
| 29 paź 2023 | Z63 : 60 | 35:16 | 14 | 3 | 2 | |
| 22 paź 2023 | P64 : 91 | 30:55 | 4 | 3 | 2 | |
| 17 paź 2023 | P75 : 78 | 27:58 | 11 | 4 | 2 | |
| 8 paź 2023 | Z60 : 52 | 35:32 | 15 | 2 | 3 | |
| 1 paź 2023 | P57 : 70 | 37:43 | 9 | 0 | 2 | |
| 24 wrz 2023 | P73 : 98 | 35:30 | 20 | 2 | 7 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 273 mecze · 14 sezonów · 16 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 31:10 | 43 | 8,6 | 3,4 | 3,0 | 0,8 | 0,0 | 35,7% | 29,4% | 88,9% |
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 3 | 39:41 | 39 | 13,0 | 4,7 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 53,8% | 50,0% | 75,0% |
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 5 | 21:09 | 50 | 10,0 | 4,0 | 2,4 | 0,8 | 0,0 | 61,3% | 50,0% | 100,0% |
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 5 | 31:03 | 36 | 7,2 | 2,8 | 1,8 | 1,2 | 0,0 | 38,9% | 38,5% | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 26:35 | 94 | 9,4 | 3,9 | 3,5 | 1,2 | 0,1 | 45,8% | 44,1% | 72,2% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 11:42 | 44 | 4,9 | 1,6 | 1,4 | 0,1 | 0,2 | 48,3% | 43,8% | 69,2% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 42:40 | 16 | 16,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 41,2% | 9,1% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 29:39 | 31 | 4,4 | 2,3 | 1,6 | 0,4 | 0,0 | 29,2% | 23,5% | 81,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 4 | 34:58 | 47 | 11,8 | 2,5 | 3,5 | 0,5 | 0,3 | 43,9% | 40,0% | 83,3% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 12 | 25:30 | 86 | 7,2 | 4,1 | 3,8 | 1,7 | 0,0 | 47,1% | 35,7% | 62,5% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 22:07 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 3,0 | 0,0 | 25,0% | 50,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 38:21 | 144 | 16,0 | 2,3 | 3,2 | 0,6 | 0,1 | 47,7% | 48,8% | 80,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 32:16 | 134 | 13,4 | 4,2 | 2,7 | 0,6 | 0,2 | 44,8% | 37,8% | 77,5% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 3 | 21:06 | 8 | 2,7 | 0,7 | 1,7 | 1,7 | 0,0 | 27,3% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 42:43 | 12 | 12,0 | 6,0 | 9,0 | 1,0 | 0,0 | 36,4% | 50,0% | 75,0% |
| 5WBA1. Liga | FASOLKI | 1 | 39:22 | 16 | 16,0 | 5,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 36,4% | — |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 7 | 35:11 | 79 | 11,3 | 3,4 | 3,4 | 0,9 | 0,1 | 41,8% | 39,1% | 70,0% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 46:22 | 16 | 16,0 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | — |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 28:03 | 85 | 6,5 | 2,4 | 3,7 | 0,8 | 0,1 | 42,2% | 30,0% | 81,5% |
| 4WBA3. Liga | NLB | 12 | 36:31 | 193 | 16,1 | 4,3 | 6,1 | 0,9 | 0,3 | 58,7% | 51,1% | 87,1% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 35:39 | 143 | 11,0 | 2,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 43,7% | 39,6% | 76,9% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 12 | 45:45 | 188 | 15,7 | 5,0 | 5,0 | 1,3 | 0,0 | 45,1% | 42,6% | 81,6% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 29:38 | 123 | 10,3 | 3,4 | 3,2 | 0,8 | 0,2 | 45,6% | 43,8% | 67,5% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 10 | 44:34 | 194 | 19,4 | 5,1 | 6,5 | 0,9 | 0,2 | 47,1% | 36,9% | 76,5% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 31:29 | 89 | 9,9 | 3,0 | 3,4 | 1,0 | 0,1 | 47,6% | 38,1% | 87,5% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 12 | 41:18 | 200 | 16,7 | 6,2 | 7,0 | 1,5 | 0,2 | 42,9% | 35,1% | 69,0% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 44:55 | 16 | 16,0 | 4,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 38,5% | 33,3% | 66,7% |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 11 | 45:24 | 163 | 14,8 | 4,7 | 4,9 | 1,2 | 0,1 | 35,3% | 35,6% | 73,9% |
| UNBA 501. Liga | SAHEL | 1 | 48:00 | 15 | 15,0 | 4,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 45,5% | 37,5% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 4 | 21:45 | 20 | 5,0 | 2,0 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 31,6% | 40,0% | 100,0% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 12 | 43:55 | 254 | 21,2 | 7,3 | 7,1 | 1,8 | 0,3 | 48,9% | 39,6% | 79,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | MM PROBASKET | 10 | 42:19 | 169 | 16,9 | 3,9 | 3,6 | 1,2 | 0,0 | 38,6% | 29,2% | 74,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 6 | 46:56 | 139 | 23,2 | 5,7 | 6,2 | 1,7 | 0,0 | 38,9% | 25,0% | 83,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 5 | 42:47 | 107 | 21,4 | 6,8 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 45,1% | 33,3% | 84,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 7 | 36:22 | 90 | 12,9 | 2,0 | 2,4 | 0,7 | 0,3 | 52,2% | 48,1% | 53,8% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 45:30 | 152 | 21,7 | 6,1 | 6,4 | 1,1 | 0,4 | 38,1% | 32,8% | 77,4% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 12 | 37:43 | 167 | 13,9 | 4,2 | 5,3 | 1,4 | 0,0 | 49,6% | 41,3% | 81,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 10 | 46:35 | 241 | 24,1 | 7,3 | 7,5 | 2,2 | 0,2 | 40,7% | 34,7% | 83,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






