5 listopada 2023, 20:301. Liga, sezon 3WBAWBA ARENA - BOISKO A
NTLgospodarzwynik 61 do 56
GET WOW TEAMgość
Transmisja
1 Liga: NTL vs. Get Wow Team — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Korkosz | 9 | 38:49 | 20 | 7 | 14 | 50,0% | 4 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 8 | 37,5% | 7 | 2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 15 | 5 |
| Jakub Jurczak | 6 | 30:07 | 16 | 6 | 13 | 46,2% | 2 | 3 | 4 | 10 | 40,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 13 | 1 |
| Szymon Jakubiak | 31 | 41:38 | 10 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 6 | 6 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 12 | 1 |
| Piotr Szulc | 30 | 30:34 | 9 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | -7 |
| Maksymilian Sloniewski | 33 | 41:16 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 4 | 6 |
| Pawel Sawczuk | 1 | 50:01 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 9 | 3 | 6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | 9 | 6 |
| Jakub Uscinowicz | 4 | 32:34 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 13 |
| Razem | — | 264:59 | 61 | 17 | 51 | 33,3% | 9 | 24 | 8 | 27 | 29,6% | 19 | 32 | 59,4% | 30 | 11 | 19 | 12 | 5 | 4 | 7 | 17 | 23 | 58 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Robotycki | 33 | 36:04 | 15 | 4 | 11 | 36,4% | 2 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 5 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 10 | 7 |
| Marcin Krysiak | 55 | 38:04 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 2 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 15 | 3 |
| Tymoteusz Matuszak | 40 | 44:04 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 10 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 33:36 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | -4 |
| Kacper Kurowski | 17 | 22:01 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 8 | 37,5% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 | 1 | -12 |
| Daniel Romanik | 19 | 22:46 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -4 |
| Krzysztof Wisniewski | 71 | 30:53 | 1 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | -4 | 5 |
| Pawel Galazka | 3 | 6:16 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| Maciej Galecki | 34 | 4:43 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | 1 |
| Mariusz Portasiewicz | 41 | 26:30 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -15 |
| Razem | — | 264:57 | 56 | 18 | 47 | 38,3% | 14 | 29 | 4 | 18 | 22,2% | 16 | 25 | 64,0% | 36 | 11 | 25 | 14 | 2 | 1 | 13 | 23 | 17 | 58 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | NTL | GET WOW TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 189/24 · 37,5% | 2814/29 · 48,3%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/27 · 29,6%, lepszy wynik | 124/18 · 22,2% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1919/32 · 59,4% | 1616/25 · 64,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11 | 11 |
| Asysty | 12 | 14, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5, lepszy wynik | 2 |
| Straty mniej = lepiej | 7, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 5 listopada 2023
- 11:45
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA85:52 - 11:45
HOMIES
DREAM TEAM PARTNERS INTERNATIONAL81:50 - 13:00
PIASECZUSETS
MDM SERWIS88:64 - 13:00
TARCHO TERROR
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE58:72 - 14:15
TEAM EUROPE
ORLY TEMIDY58:60 - 14:15
VABANK
NLB89:77 - 15:30
INIEMAMOCNI
FOR THE WIN62:61 - 15:30
THAISTY TIGERS
AMBITNI AMATORZY58:51 - 16:45
POLIBUDA
NIE DAJ ZA TRZY86:62 - 16:45
AMATORZY
TEKOpro60:62 - 18:00
HUTNICZE WILKI
HUTNIK WARSZAWA77:78 - 18:00
RUN'N GUN
BAT MOCY84:88 - 19:15
BANKSTERS
AVENGA65:104






