MarcinMikos
- 2022–2026
- 24 mecze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 271pktw karierze
- 11,3pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 801 min | 33:22 |
| Punkty | 271 | 11,3 |
| Zbiórki | 137 | 5,7 |
| — w ataku | 34 | 1,4 |
| — w obronie | 103 | 4,3 |
| Asysty | 77 | 3,2 |
| Przechwyty | 46 | 1,9 |
| Bloki | 9 | 0,4 |
| Straty | 73 | 3,0 |
| Przewinienia | 31 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 42 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 266 | 11,1 |
- 36,6%FG105 z 287 z gry
- 24,8%3P30 z 121 za trzy
- 62,0%FT31 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 105 | 287 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 75 | 166 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 30 | 121 | 24,8% |
| Rzuty wolne | 31 | 50 | 62,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 17:26 | 9 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 33,3% | 25,0% | — |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 40:52 | 128 | 16,0 | 7,0 | 4,1 | 2,9 | 0,1 | 37,0% | 23,3% | 60,9% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 6 | 37:26 | 62 | 10,3 | 7,5 | 4,8 | 2,2 | 0,2 | 33,8% | 30,3% | 44,4% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 28:08 | 72 | 10,3 | 4,3 | 1,3 | 1,3 | 0,9 | 39,1% | 20,8% | 72,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






