MarcinMikos
7AMBITNI AMATORZY3. Liga · 3WBA
- 2022–2026
- 24 mecze w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 128pktw 8 meczach
- 16,0pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 4,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 327 min | 40:52 |
| Punkty | 128 | 16,0 |
| Zbiórki | 56 | 7,0 |
| — w ataku | 13 | 1,6 |
| — w obronie | 43 | 5,4 |
| Asysty | 33 | 4,1 |
| Przechwyty | 23 | 2,9 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 36 | 4,5 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 111 | 13,9 |
- 37,0%FG50 z 135 z gry
- 23,3%3P14 z 60 za trzy
- 60,9%FT14 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 135 | 37,0% |
| Rzuty za dwa | 36 | 75 | 48,0% |
| Rzuty za trzy | 14 | 60 | 23,3% |
| Rzuty wolne | 14 | 23 | 60,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMBITNI AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 lis 2023 | Z78 : 67 | 32:04 | 8 | 6 | 1 | |
| 12 lis 2023 | P50 : 85 | 43:37 | 15 | 7 | 4 | |
| 5 lis 2023 | P51 : 58 | 36:15 | 20 | 4 | 2 | |
| 29 paź 2023 | P60 : 69 | 39:17 | 25 | 4 | 1 | |
| 22 paź 2023 | P41 : 77 | 43:23 | 5 | 9 | 6 | |
| 15 paź 2023 | P52 : 99 | 48:00 | 26 | 10 | 3 | |
| 8 paź 2023 | P72 : 79 | 37:15 | 7 | 10 | 9 | |
| 1 paź 2023 | Z79 : 54 | 47:08 | 22 | 6 | 7 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 24 mecze · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 17:26 | 9 | 3,0 | 2,0 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 33,3% | 25,0% | — |
| 3WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 8 | 40:52 | 128 | 16,0 | 7,0 | 4,1 | 2,9 | 0,1 | 37,0% | 23,3% | 60,9% |
| 2WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 6 | 37:26 | 62 | 10,3 | 7,5 | 4,8 | 2,2 | 0,2 | 33,8% | 30,3% | 44,4% |
| 1WBA3. Liga | AMBITNI AMATORZY | 7 | 28:08 | 72 | 10,3 | 4,3 | 1,3 | 1,3 | 0,9 | 39,1% | 20,8% | 72,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






