MarcinSawicki
0MM PROBASKET2. Liga · 3WBA
- 2021–2024
- 44 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 94pktw 10 meczach
- 9,4pktna mecz
- 4,1zbna mecz
- 0,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 266 min | 26:38 |
| Punkty | 94 | 9,4 |
| Zbiórki | 41 | 4,1 |
| — w ataku | 23 | 2,3 |
| — w obronie | 18 | 1,8 |
| Asysty | 1 | 0,1 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 97 | 9,7 |
- 55,9%FG38 z 68 z gry
- 28,6%3P2 z 7 za trzy
- 84,2%FT16 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 68 | 55,9% |
| Rzuty za dwa | 36 | 61 | 59,0% |
| Rzuty za trzy | 2 | 7 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 16 | 19 | 84,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach MM PROBASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 gru 2023 | Z82 : 39 | 41:10 | 20 | 7 | 0 | |
| 25 lis 2023 | P51 : 63 | 22:51 | 10 | 3 | 0 | |
| 18 lis 2023 | Z96 : 48 | 34:16 | 21 | 11 | 1 | |
| 11 lis 2023 | Z86 : 74 | 21:51 | 6 | 4 | 0 | |
| 4 lis 2023 | Z80 : 76 | 21:55 | 13 | 3 | 0 | |
| 21 paź 2023 | P53 : 68 | 34:57 | 6 | 5 | 0 | |
| 14 paź 2023 | P50 : 58 | 23:10 | 2 | 2 | 0 | |
| 7 paź 2023 | P58 : 67 | 30:16 | 10 | 3 | 0 | |
| 30 wrz 2023 | P64 : 66 | 19:31 | 4 | 1 | 0 | |
| 23 wrz 2023 | P63 : 84 | 16:22 | 2 | 2 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 27:58 | 23 | 11,5 | 7,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 61,1% | 25,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 29:14 | 87 | 8,7 | 5,4 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 44,6% | 42,9% | 88,5% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 26:38 | 94 | 9,4 | 4,1 | 0,1 | 0,5 | 0,0 | 55,9% | 28,6% | 84,2% |
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 10 | 31:54 | 114 | 11,4 | 7,4 | 0,3 | 0,8 | 0,1 | 43,0% | 18,8% | 86,2% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 23:31 | 1 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | — | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 11:19 | 26 | 5,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 47,4% | — | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 21:41 | 40 | 6,7 | 5,5 | 0,3 | 0,5 | 0,2 | 38,9% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






