MarcinSawicki
11TEAM EUROPE2. Liga · 4WBA
- 2021–2024
- 44 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 87pktw 10 meczach
- 8,7pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 292 min | 29:14 |
| Punkty | 87 | 8,7 |
| Zbiórki | 54 | 5,4 |
| — w ataku | 18 | 1,8 |
| — w obronie | 36 | 3,6 |
| Asysty | 6 | 0,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 1,4 |
| Przewinienia | 13 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 99 | 9,9 |
- 44,6%FG29 z 65 z gry
- 42,9%3P6 z 14 za trzy
- 88,5%FT23 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 65 | 44,6% |
| Rzuty za dwa | 23 | 51 | 45,1% |
| Rzuty za trzy | 6 | 14 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 23 | 26 | 88,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 maj 2024 | Z67 : 54 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 kwi 2024 | P49 : 86 | 21:30 | 5 | 6 | 1 | |
| 13 kwi 2024 | P64 : 81 | 27:46 | 0 | 6 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | P54 : 63 | 35:58 | 4 | 5 | 0 | |
| 23 mar 2024 | P60 : 63 | 39:45 | 4 | 4 | 1 | |
| 16 mar 2024 | P56 : 76 | 37:19 | 24 | 8 | 0 | |
| 9 mar 2024 | Z78 : 55 | 33:07 | 11 | 6 | 0 | |
| 2 mar 2024 | P66 : 75 | 33:06 | 11 | 3 | 0 | |
| 25 lut 2024 | Z64 : 58 | 34:08 | 18 | 10 | 2 | |
| 17 lut 2024 | P51 : 66 | 29:36 | 10 | 6 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 44 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 2 | 27:58 | 23 | 11,5 | 7,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 61,1% | 25,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 29:14 | 87 | 8,7 | 5,4 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 44,6% | 42,9% | 88,5% |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 10 | 26:38 | 94 | 9,4 | 4,1 | 0,1 | 0,5 | 0,0 | 55,9% | 28,6% | 84,2% |
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 10 | 31:54 | 114 | 11,4 | 7,4 | 0,3 | 0,8 | 0,1 | 43,0% | 18,8% | 86,2% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 23:31 | 1 | 1,0 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 2,0 | — | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 11:19 | 26 | 5,2 | 2,2 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 47,4% | — | 61,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 21:41 | 40 | 6,7 | 5,5 | 0,3 | 0,5 | 0,2 | 38,9% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






