MarcinSkryskiewicz
11OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 1WBA
- 2020–2025
- 28 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 12pktw 5 meczach
- 2,4pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 163 min | 32:32 |
| Punkty | 12 | 2,4 |
| Zbiórki | 30 | 6,0 |
| — w ataku | 12 | 2,4 |
| — w obronie | 18 | 3,6 |
| Asysty | 14 | 2,8 |
| Przechwyty | 7 | 1,4 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 37 | 7,4 |
- 25,0%FG5 z 20 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty za dwa | 5 | 20 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2022 | P43 : 45 | 26:22 | 2 | 7 | 2 | |
| 27 lis 2022 | Z92 : 56 | 32:28 | 5 | 11 | 6 | |
| 23 paź 2022 | P31 : 64 | 27:28 | 0 | 4 | 2 | |
| 16 paź 2022 | P43 : 69 | 41:01 | 3 | 5 | 3 | |
| 1 paź 2022 | P44 : 82 | 35:23 | 2 | 3 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 28 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 24:55 | 0 | 0,0 | 4,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 4 | 26:59 | 9 | 2,3 | 4,8 | 2,3 | 1,0 | 0,3 | 26,7% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 6 | 22:10 | 18 | 3,0 | 4,0 | 1,2 | 0,3 | 0,3 | 36,8% | — | 57,1% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 19:34 | 19 | 2,1 | 3,6 | 0,9 | 0,1 | 0,1 | 42,1% | — | 27,3% |
| 1WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 5 | 32:32 | 12 | 2,4 | 6,0 | 2,8 | 1,4 | 0,2 | 25,0% | — | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | AMBITNI AMATORZY | 3 | 36:10 | 15 | 5,0 | 5,0 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






