Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 136 min | 45:17 |
| Punkty | 74 | 24,7 |
| Zbiórki | 33 | 11,0 |
| — w ataku | 8 | 2,7 |
| — w obronie | 25 | 8,3 |
| Asysty | 12 | 4,0 |
| Przechwyty | 4 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 3,3 |
| Przewinienia | 8 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 87 | 29,0 |
- 58,5%FG31 z 53 z gry
- 33,3%3P5 z 15 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 53 | 58,5% |
| Rzuty za dwa | 26 | 38 | 68,4% |
| Rzuty za trzy | 5 | 15 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach UNIMED. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 43 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 37:59 | 37 | 12,3 | 8,3 | 3,3 | 0,3 | 0,0 | 37,8% | 45,5% | 80,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 29:38 | 82 | 10,3 | 7,5 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 47,0% | 43,5% | 71,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 36:06 | 78 | 11,1 | 7,4 | 1,1 | 0,0 | 0,0 | 51,7% | 28,6% | 71,4% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:06 | 3 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 38:19 | 132 | 12,0 | 8,1 | 2,5 | 0,8 | 0,1 | 53,5% | 40,0% | 70,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 30:46 | 7 | 7,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 34:57 | 93 | 11,6 | 7,0 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 47,4% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 39:04 | 17 | 17,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 3 | 45:17 | 74 | 24,7 | 11,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 58,5% | 33,3% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






