MarcinTeklak
14POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 43 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 93pktw 8 meczach
- 11,6pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 280 min | 34:57 |
| Punkty | 93 | 11,6 |
| Zbiórki | 56 | 7,0 |
| — w ataku | 19 | 2,4 |
| — w obronie | 37 | 4,6 |
| Asysty | 15 | 1,9 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 116 | 14,5 |
- 47,4%FG36 z 76 z gry
- 33,3%3P9 z 27 za trzy
- 85,7%FT12 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 76 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 27 | 49 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 9 | 27 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 12 | 14 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | Z64 : 56 | 26:52 | 2 | 3 | 0 | |
| 8 gru 2024 | P80 : 90 | 35:55 | 17 | 10 | 3 | |
| 1 gru 2024 | P65 : 73 | 31:26 | 9 | 4 | 2 | |
| 24 lis 2024 | Z59 : 54 | 31:40 | 9 | 7 | 2 | |
| 17 lis 2024 | P66 : 68 | 40:31 | 15 | 6 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P69 : 74 | 36:46 | 10 | 13 | 3 | |
| 20 paź 2024 | P71 : 72 | 42:04 | 14 | 7 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | P61 : 70 | 34:25 | 17 | 6 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 43 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 37:59 | 37 | 12,3 | 8,3 | 3,3 | 0,3 | 0,0 | 37,8% | 45,5% | 80,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 29:38 | 82 | 10,3 | 7,5 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 47,0% | 43,5% | 71,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 36:06 | 78 | 11,1 | 7,4 | 1,1 | 0,0 | 0,0 | 51,7% | 28,6% | 71,4% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:06 | 3 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 38:19 | 132 | 12,0 | 8,1 | 2,5 | 0,8 | 0,1 | 53,5% | 40,0% | 70,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 30:46 | 7 | 7,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 34:57 | 93 | 11,6 | 7,0 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 47,4% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 39:04 | 17 | 17,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 3 | 45:17 | 74 | 24,7 | 11,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 58,5% | 33,3% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






