MarcinTeklak
14POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 43 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 3 drużyny
- 78pktw 7 meczach
- 11,1pktna mecz
- 7,4zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 36:06 |
| Punkty | 78 | 11,1 |
| Zbiórki | 52 | 7,4 |
| — w ataku | 17 | 2,4 |
| — w obronie | 35 | 5,0 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 2,0 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 91 | 13,0 |
- 51,7%FG31 z 60 z gry
- 28,6%3P6 z 21 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 60 | 51,7% |
| Rzuty za dwa | 25 | 39 | 64,1% |
| Rzuty za trzy | 6 | 21 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P65 : 66 | 31:28 | 6 | 6 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P82 : 90 | 34:17 | 11 | 8 | 2 | |
| 16 lis 2025 | P60 : 69 | 40:51 | 14 | 4 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P61 : 86 | 44:10 | 15 | 8 | 0 | |
| 26 paź 2025 | Z77 : 73 | 41:22 | 17 | 6 | 2 | |
| 19 paź 2025 | Z66 : 65 | 40:40 | 15 | 12 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P48 : 52 | 19:53 | 0 | 8 | 3 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 43 mecze · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 37:59 | 37 | 12,3 | 8,3 | 3,3 | 0,3 | 0,0 | 37,8% | 45,5% | 80,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 29:38 | 82 | 10,3 | 7,5 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 47,0% | 43,5% | 71,4% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 36:06 | 78 | 11,1 | 7,4 | 1,1 | 0,0 | 0,0 | 51,7% | 28,6% | 71,4% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 21:06 | 3 | 3,0 | 8,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | — | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 38:19 | 132 | 12,0 | 8,1 | 2,5 | 0,8 | 0,1 | 53,5% | 40,0% | 70,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 30:46 | 7 | 7,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 34:57 | 93 | 11,6 | 7,0 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 47,4% | 33,3% | 85,7% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 39:04 | 17 | 17,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | UNIMED | 3 | 45:17 | 74 | 24,7 | 11,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 58,5% | 33,3% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






