Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 167 min | 27:48 |
| Punkty | 40 | 6,7 |
| Zbiórki | 14 | 2,3 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 11 | 1,8 |
| Asysty | 10 | 1,7 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 3 | 0,5 |
| Straty | 12 | 2,0 |
| Przewinienia | 16 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 40 | 6,7 |
- 47,2%FG17 z 36 z gry
- 36,4%3P4 z 11 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 36 | 47,2% |
| Rzuty za dwa | 13 | 25 | 52,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 11 | 36,4% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P59 : 63 | 30:07 | 2 | 0 | 1 | |
| 9 maj 2026 | P65 : 70 | 25:45 | 4 | 3 | 0 | |
| 18 kwi 2026 | Z88 : 54 | 36:43 | 17 | 3 | 3 | |
| 21 mar 2026 | P43 : 58 | 15:01 | 0 | 1 | 0 | |
| 1 mar 2026 | P76 : 82 | 30:46 | 7 | 4 | 4 | |
| 22 lut 2026 | P56 : 71 | 28:28 | 10 | 3 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 27:48 | 40 | 6,7 | 2,3 | 1,7 | 0,7 | 0,5 | 47,2% | 36,4% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 9 | 29:54 | 68 | 7,6 | 3,6 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 39,3% | 34,6% | 68,8% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 36:42 | 88 | 8,0 | 3,9 | 2,5 | 1,2 | 0,2 | 29,9% | 23,6% | 55,6% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 33:15 | 6 | 6,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 22,2% | 40,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 29:44 | 79 | 9,9 | 4,3 | 1,8 | 0,4 | 0,3 | 45,1% | 29,0% | 54,5% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:01 | 72 | 9,0 | 1,9 | 3,1 | 1,8 | 0,0 | 44,1% | 38,9% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 28:44 | 56 | 7,0 | 3,1 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 41,8% | 27,8% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 6 | 29:27 | 52 | 8,7 | 1,7 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 39,7% | 31,3% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






