Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 230 min | 28:44 |
| Punkty | 56 | 7,0 |
| Zbiórki | 25 | 3,1 |
| — w ataku | 9 | 1,1 |
| — w obronie | 16 | 2,0 |
| Asysty | 20 | 2,5 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 16 | 2,0 |
| Przewinienia | 19 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 54 | 6,8 |
- 41,8%FG23 z 55 z gry
- 27,8%3P5 z 18 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 55 | 41,8% |
| Rzuty za dwa | 18 | 37 | 48,6% |
| Rzuty za trzy | 5 | 18 | 27,8% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (2WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | Z75 : 41 | 29:28 | 4 | 3 | 5 | |
| 28 maj 2023 | P57 : 72 | 23:52 | 5 | 3 | 2 | |
| 21 maj 2023 | Z63 : 52 | 33:13 | 7 | 5 | 3 | |
| 16 kwi 2023 | Z78 : 64 | 17:19 | 2 | 2 | 2 | |
| 2 kwi 2023 | P55 : 57 | 32:23 | 7 | 4 | 3 | |
| 26 mar 2023 | Z66 : 37 | 24:11 | 5 | 2 | 1 | |
| 4 lut 2023 | Z61 : 54 | 48:00 | 17 | 4 | 2 | |
| 29 sty 2023 | Z84 : 54 | 21:28 | 9 | 2 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 27:48 | 40 | 6,7 | 2,3 | 1,7 | 0,7 | 0,5 | 47,2% | 36,4% | 100,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 9 | 29:54 | 68 | 7,6 | 3,6 | 1,6 | 1,4 | 0,0 | 39,3% | 34,6% | 68,8% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 36:42 | 88 | 8,0 | 3,9 | 2,5 | 1,2 | 0,2 | 29,9% | 23,6% | 55,6% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 33:15 | 6 | 6,0 | 3,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 22,2% | 40,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 29:44 | 79 | 9,9 | 4,3 | 1,8 | 0,4 | 0,3 | 45,1% | 29,0% | 54,5% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:01 | 72 | 9,0 | 1,9 | 3,1 | 1,8 | 0,0 | 44,1% | 38,9% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 28:44 | 56 | 7,0 | 3,1 | 2,5 | 0,8 | 0,0 | 41,8% | 27,8% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 6 | 29:27 | 52 | 8,7 | 1,7 | 3,0 | 1,5 | 0,0 | 39,7% | 31,3% | 25,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






