29 stycznia 2023, 18:152. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO A
RUN'N GUNgospodarzwynik 84 do 54
NLBgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Sobiech | 4 | 39:13 | 23 | 8 | 15 | 53,3% | 6 | 10 | 2 | 5 | 40,0% | 5 | 7 | 71,4% | 6 | 4 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | 23 | 35 |
| Patryk Rudawski | 11 | 38:22 | 16 | 7 | 11 | 63,6% | 5 | 8 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 12 | 3 | 9 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 27 | 26 |
| Igor Janikowski | 5 | 29:48 | 11 | 4 | 11 | 36,4% | 1 | 2 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 24 |
| Filip Nowicki | 2 | 31:21 | 11 | 5 | 13 | 38,5% | 5 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 11 | 17 |
| Marcin Zwierzchowski | 1 | 21:28 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 10 |
| Maciej Bonecki | 0 | 19:28 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 13 | 5 |
| Bartek Ciszewski | 15 | 35:27 | 6 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 27 |
| Pawel Latko | 3 | 24:51 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 6 |
| Razem | — | 239:58 | 84 | 34 | 73 | 46,6% | 26 | 50 | 8 | 23 | 34,8% | 8 | 12 | 66,7% | 40 | 13 | 27 | 23 | 12 | 1 | 7 | 18 | 10 | 110 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dominik Zasiewski | 6 | 25:07 | 10 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 1 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 2 | 9 | -21 |
| Kiril Birulia | 11 | 40:46 | 9 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 10 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 | -29 |
| Krzysztof Krzykowski | 17 | 33:00 | 9 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 5 | 6 | 83,3% | 7 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | 12 | -13 |
| Jaroslaw Lange | 3 | 33:12 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 2 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | -21 |
| Sambor Paprzycki | 21 | 29:58 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -24 |
| Filip Kaminski | 44 | 27:01 | 6 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -19 |
| Filip Kozlowski | 37 | 19:37 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -14 |
| Sebastian Rzymowski | 14 | 15:24 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | -5 |
| Tristan Sakura | 9 | 15:55 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | -4 |
| Razem | — | 240:00 | 54 | 17 | 51 | 33,3% | 12 | 28 | 5 | 23 | 21,7% | 15 | 17 | 88,2% | 29 | 4 | 25 | 11 | 1 | 0 | 16 | 10 | 18 | 43 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | RUN'N GUN | NLB |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/50 · 52,0%, lepszy wynik | 2412/28 · 42,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/23 · 34,8%, lepszy wynik | 155/23 · 21,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/12 · 66,7% | 1515/17 · 88,2%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27, lepszy wynik | 25 |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 4 |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 11 |
| Przechwyty | 12, lepszy wynik | 1 |
| Straty mniej = lepiej | 7, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 29 stycznia 2023
- 12:00
TEAM EUROPE
CROSS JEANS LIT59:41 - 12:00
SKY TATTOO RADOM
AMBITNI AMATORZY108:40 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA90:85 - 13:15
NIE DAJ ZA TRZY
VABANK65:61 - 14:30
BLAZERS
POLIBUDA61:72 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
LITERY53:83 - 15:45
SHTOPKE BASKET
NTL46:64 - 15:45
SAHEL
HOMIES79:75 - 17:00
BC LITUANICA
THUNDER FALCONS69:67 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
WARSAW GREEN GOOSE100:36 - 18:15
BASKET KOCJANA
TEKOpro38:82 - 19:30
ORLY TEMIDY
BAT MOCY47:62 - 20:45
AVENGA
GET WOW TEAM83:70






