MarekBallaun
5OCTO
- 2024–2026
- 50 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 467pktw karierze
- 9,3pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1910 min | 38:12 |
| Punkty | 467 | 9,3 |
| Zbiórki | 174 | 3,5 |
| — w ataku | 37 | 0,7 |
| — w obronie | 137 | 2,7 |
| Asysty | 128 | 2,6 |
| Przechwyty | 69 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 98 | 2,0 |
| Przewinienia | 139 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 111 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 426 | 8,5 |
- 37,3%FG159 z 426 z gry
- 31,3%3P75 z 240 za trzy
- 60,2%FT74 z 123 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 159 | 426 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 84 | 186 | 45,2% |
| Rzuty za trzy | 75 | 240 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 74 | 123 | 60,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 10 | 39:13 | 69 | 6,9 | 1,9 | 2,5 | 0,9 | 0,1 | 33,3% | 30,3% | 52,4% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 13 | 13,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 41,7% | 37,5% | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 37:58 | 128 | 9,8 | 3,6 | 1,5 | 1,4 | 0,0 | 38,5% | 28,6% | 66,7% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 34:02 | 13 | 13,0 | 7,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 50,0% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 12 | 42:15 | 128 | 10,7 | 4,0 | 3,2 | 1,8 | 0,0 | 36,3% | 29,7% | 59,3% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 25:04 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 12 | 34:10 | 107 | 8,9 | 4,0 | 3,0 | 1,6 | 0,1 | 38,0% | 34,0% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






