Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 494 min | 37:58 |
| Punkty | 128 | 9,8 |
| Zbiórki | 47 | 3,6 |
| — w ataku | 14 | 1,1 |
| — w obronie | 33 | 2,5 |
| Asysty | 19 | 1,5 |
| Przechwyty | 18 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 28 | 2,2 |
| Przewinienia | 34 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 36 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 105 | 8,1 |
- 38,5%FG42 z 109 z gry
- 28,6%3P20 z 70 za trzy
- 66,7%FT24 z 36 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 109 | 38,5% |
| Rzuty za dwa | 22 | 39 | 56,4% |
| Rzuty za trzy | 20 | 70 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 24 | 36 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z85 : 74 | 41:01 | 10 | 3 | 3 | |
| 21 gru 2025 | P56 : 67 | 38:17 | 12 | 3 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z60 : 56 | 42:34 | 12 | 8 | 3 | |
| 7 gru 2025 | Z79 : 55 | 26:36 | 3 | 3 | 1 | |
| 23 lis 2025 | P34 : 60 | 27:55 | 2 | 3 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z57 : 43 | 34:01 | 5 | 1 | 3 | |
| 8 lis 2025 | Z52 : 46 | 27:46 | 6 | 1 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 54 | 34:49 | 19 | 2 | 0 | |
| 18 paź 2025 | Z50 : 45 | 43:27 | 11 | 3 | 1 | |
| 11 paź 2025 | P66 : 82 | 46:34 | 13 | 5 | 4 | |
| 5 paź 2025 | Z62 : 53 | 48:00 | 13 | 4 | 0 | |
| 28 wrz 2025 | P47 : 57 | 35:58 | 6 | 4 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P53 : 54 | 46:34 | 16 | 7 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 50 meczów · 4 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 10 | 39:13 | 69 | 6,9 | 1,9 | 2,5 | 0,9 | 0,1 | 33,3% | 30,3% | 52,4% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 13 | 13,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 41,7% | 37,5% | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 13 | 37:58 | 128 | 9,8 | 3,6 | 1,5 | 1,4 | 0,0 | 38,5% | 28,6% | 66,7% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 34:02 | 13 | 13,0 | 7,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 50,0% | 25,0% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 12 | 42:15 | 128 | 10,7 | 4,0 | 3,2 | 1,8 | 0,0 | 36,3% | 29,7% | 59,3% |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 25:04 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 37,5% | 50,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 12 | 34:10 | 107 | 8,9 | 4,0 | 3,0 | 1,6 | 0,1 | 38,0% | 34,0% | 63,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






