MarekKopcial
29FOR THE WIN2. Liga · 9WBA
- 2021–2026
- 60 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 62pktw 5 meczach
- 12,4pktna mecz
- 4,2zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 187 min | 37:25 |
| Punkty | 62 | 12,4 |
| Zbiórki | 21 | 4,2 |
| — w ataku | 6 | 1,2 |
| — w obronie | 15 | 3,0 |
| Asysty | 8 | 1,6 |
| Przechwyty | 7 | 1,4 |
| Bloki | 2 | 0,4 |
| Straty | 7 | 1,4 |
| Przewinienia | 5 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 63 | 12,6 |
- 45,1%FG23 z 51 z gry
- 36,4%3P8 z 22 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 51 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 15 | 29 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 8 | 22 | 36,4% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (9WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 paź 2026 | Z68 : 56 | 42:30 | 16 | 5 | 2 | |
| 18 paź 2026 | P62 : 65 | 48:00 | 11 | 8 | 3 | |
| 10 paź 2026 | Z62 : 52 | 24:22 | 8 | 2 | 1 | |
| 4 paź 2026 | P62 : 70 | 27:55 | 17 | 2 | 1 | |
| 26 wrz 2026 | Z63 : 57 | 44:19 | 10 | 4 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 60 meczów · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 37:25 | 62 | 12,4 | 4,2 | 1,6 | 1,4 | 0,4 | 45,1% | 36,4% | 80,0% |
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 5 | 22:27 | 31 | 6,2 | 3,6 | 0,6 | 0,4 | 0,0 | 28,0% | 21,4% | 0,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 21:15 | 8 | 8,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 40:42 | 8 | 8,0 | 11,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 23,1% | 33,3% | — |
| 4WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 23:55 | 55 | 6,9 | 3,5 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 36,2% | 15,0% | 71,4% |
| 3WBA2. Liga | HANTLE I GARY | 8 | 36:22 | 82 | 10,3 | 4,0 | 1,0 | 1,5 | 0,1 | 38,3% | 26,9% | 54,2% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 38:59 | 99 | 12,4 | 5,4 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 44,4% | 25,0% | 83,3% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 33:12 | 98 | 12,3 | 4,5 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,6% | 24,0% | 58,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HANTLE I GARY | 5 | 28:49 | 30 | 6,0 | 4,8 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 33,3% | 33,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HANTLE I GARY | 4 | 29:24 | 35 | 8,8 | 4,3 | 2,0 | 1,5 | 0,3 | 45,5% | 25,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | HANTLE I GARY | 7 | 25:49 | 42 | 6,0 | 5,9 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 31,6% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






