Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 139 min | 34:44 |
| Punkty | 44 | 11,0 |
| Zbiórki | 15 | 3,8 |
| — w ataku | 4 | 1,0 |
| — w obronie | 11 | 2,8 |
| Asysty | 8 | 2,0 |
| Przechwyty | 7 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 2,5 |
| Przewinienia | 4 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 38 | 9,5 |
- 40,0%FG16 z 40 z gry
- 33,3%3P7 z 21 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 40 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 9 | 19 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 7 | 21 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 lis 2024 | P55 : 57 | 25:41 | 15 | 3 | 3 | |
| 17 lis 2024 | Z75 : 50 | 44:13 | 14 | 8 | 2 | |
| 26 paź 2024 | Z68 : 61 | 35:40 | 8 | 3 | 2 | |
| 19 paź 2024 | P68 : 77 | 33:22 | 7 | 1 | 1 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 51 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 7 | 19:18 | 13 | 1,9 | 2,9 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 38,5% | 50,0% | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 34:44 | 44 | 11,0 | 3,8 | 2,0 | 1,8 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 19:44 | 23 | 2,3 | 4,6 | 0,7 | 0,5 | 0,4 | 40,7% | 10,0% | — |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 24:33 | 29 | 4,1 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | 40,7% | 33,3% | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 26:14 | 12 | 1,1 | 3,7 | 1,5 | 0,9 | 0,1 | 12,9% | 10,5% | 50,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 20:18 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 28:09 | 62 | 5,6 | 4,1 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 44,6% | 45,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






