Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 197 min | 19:44 |
| Punkty | 23 | 2,3 |
| Zbiórki | 46 | 4,6 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 37 | 3,7 |
| Asysty | 7 | 0,7 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 6 | 0,6 |
| Przewinienia | 10 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 63 | 6,3 |
- 40,7%FG11 z 27 z gry
- 10,0%3P1 z 10 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 27 | 40,7% |
| Rzuty za dwa | 10 | 17 | 58,8% |
| Rzuty za trzy | 1 | 10 | 10,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | P69 : 85 | 28:43 | 2 | 4 | 0 | |
| 9 cze 2024 | P41 : 56 | 12:16 | 0 | 1 | 0 | |
| 8 cze 2024 | Z77 : 56 | 19:38 | 5 | 6 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z65 : 46 | 21:37 | 4 | 5 | 0 | |
| 14 kwi 2024 | P62 : 65 | 18:01 | 0 | 2 | 2 | |
| 7 kwi 2024 | Z88 : 56 | 21:19 | 2 | 9 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z56 : 39 | 24:00 | 4 | 6 | 2 | |
| 9 mar 2024 | Z70 : 65 | 13:49 | 2 | 2 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z60 : 48 | 19:52 | 0 | 7 | 0 | |
| 18 lut 2024 | Z68 : 62 | 18:00 | 4 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2025 · 51 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 7 | 19:18 | 13 | 1,9 | 2,9 | 1,1 | 0,4 | 0,1 | 38,5% | 50,0% | — |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 4 | 34:44 | 44 | 11,0 | 3,8 | 2,0 | 1,8 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 71,4% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 10 | 19:44 | 23 | 2,3 | 4,6 | 0,7 | 0,5 | 0,4 | 40,7% | 10,0% | — |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 7 | 24:33 | 29 | 4,1 | 5,3 | 0,9 | 1,0 | 0,0 | 40,7% | 33,3% | 71,4% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 26:14 | 12 | 1,1 | 3,7 | 1,5 | 0,9 | 0,1 | 12,9% | 10,5% | 50,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 20:18 | 0 | 0,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 11 | 28:09 | 62 | 5,6 | 4,1 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 44,6% | 45,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






