MarekRucinski
- 2021–2026
- 91 meczów
- 12 sezonów
- 5 drużyn
- 416pktw karierze
- 4,6pktna mecz
- 1,2zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1740 min | 19:07 |
| Punkty | 416 | 4,6 |
| Zbiórki | 108 | 1,2 |
| — w ataku | 30 | 0,3 |
| — w obronie | 78 | 0,9 |
| Asysty | 73 | 0,8 |
| Przechwyty | 24 | 0,3 |
| Bloki | 3 | 0,0 |
| Straty | 34 | 0,4 |
| Przewinienia | 82 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 371 | 4,1 |
- 41,9%FG153 z 365 z gry
- 38,7%3P101 z 261 za trzy
- 56,3%FT9 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 153 | 365 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 52 | 104 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 101 | 261 | 38,7% |
| Rzuty wolne | 9 | 16 | 56,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 35:07 | 18 | 18,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 7 | 14:55 | 20 | 2,9 | 0,7 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 3:15 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 8 | 27:58 | 42 | 5,3 | 2,0 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 38,1% | 26,7% | 50,0% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 23:56 | 9 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 60,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 21:08 | 5 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 1 | 34:52 | 7 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 20,0% | — |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 22:23 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 2:49 | 3 | 0,6 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 6 | 24:35 | 14 | 2,3 | 2,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 22,7% | 22,2% | — |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 20:17 | 58 | 6,4 | 0,4 | 0,8 | 0,1 | 0,0 | 44,4% | 42,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 21:48 | 91 | 7,6 | 0,9 | 1,1 | 0,1 | 0,0 | 54,0% | 48,8% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 22:53 | 27 | 5,4 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 0,4 | 47,6% | 41,2% | 0,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 11:59 | 14 | 1,6 | 0,4 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 27,8% | 33,3% | — |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 11:34 | 20 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 38,9% | 37,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 19:50 | 18 | 4,5 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 36,8% | 40,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 23:48 | 19 | 3,8 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 31,8% | 33,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 2 | 30:03 | 22 | 11,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 57,1% | 60,0% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 2 | 34:35 | 29 | 14,5 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 40,7% | 31,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






