Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 224 min | 27:58 |
| Punkty | 42 | 5,3 |
| Zbiórki | 16 | 2,0 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 12 | 1,5 |
| Asysty | 7 | 0,9 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 8 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 36 | 4,5 |
- 38,1%FG16 z 42 z gry
- 26,7%3P8 z 30 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 42 | 38,1% |
| Rzuty za dwa | 8 | 12 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 8 | 30 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z85 : 74 | 43:19 | 12 | 2 | 1 | |
| 21 gru 2025 | P56 : 67 | 16:31 | 0 | 3 | 0 | |
| 7 gru 2025 | Z79 : 55 | 19:03 | 2 | 0 | 0 | |
| 23 lis 2025 | P34 : 60 | 30:11 | 2 | 2 | 1 | |
| 16 lis 2025 | Z57 : 43 | 25:55 | 5 | 2 | 3 | |
| 8 lis 2025 | Z52 : 46 | 34:02 | 3 | 2 | 1 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 54 | 18:26 | 13 | 1 | 1 | |
| 11 paź 2025 | P66 : 82 | 36:16 | 5 | 4 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 91 meczów · 12 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 35:07 | 18 | 18,0 | 7,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 7 | 14:55 | 20 | 2,9 | 0,7 | 0,0 | 0,1 | 0,0 | 50,0% | 40,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 3:15 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 8 | 27:58 | 42 | 5,3 | 2,0 | 0,9 | 0,3 | 0,0 | 38,1% | 26,7% | 50,0% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 23:56 | 9 | 9,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 60,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 21:08 | 5 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 1 | 34:52 | 7 | 7,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 20,0% | — |
| 6WBABaraże | OCTO | 1 | 22:23 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 2:49 | 3 | 0,6 | 0,4 | 0,4 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 25,0% | — |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 6 | 24:35 | 14 | 2,3 | 2,0 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 22,7% | 22,2% | — |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 20:17 | 58 | 6,4 | 0,4 | 0,8 | 0,1 | 0,0 | 44,4% | 42,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 21:48 | 91 | 7,6 | 0,9 | 1,1 | 0,1 | 0,0 | 54,0% | 48,8% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 22:53 | 27 | 5,4 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 0,4 | 47,6% | 41,2% | 0,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 11:59 | 14 | 1,6 | 0,4 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 27,8% | 33,3% | — |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 11:34 | 20 | 2,0 | 0,7 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 38,9% | 37,5% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 19:50 | 18 | 4,5 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 36,8% | 40,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | AMIGOS | 5 | 23:48 | 19 | 3,8 | 1,4 | 1,6 | 0,0 | 0,0 | 31,8% | 33,3% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | AMIGOS | 2 | 30:03 | 22 | 11,0 | 2,0 | 1,0 | 1,5 | 0,0 | 57,1% | 60,0% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 2 | 34:35 | 29 | 14,5 | 4,0 | 2,5 | 1,5 | 0,0 | 40,7% | 31,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






