Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 253 min | 31:35 |
| Punkty | 72 | 9,0 |
| Zbiórki | 58 | 7,3 |
| — w ataku | 24 | 3,0 |
| — w obronie | 34 | 4,3 |
| Asysty | 7 | 0,9 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 16 | 2,0 |
| Przewinienia | 18 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 73 | 9,1 |
- 38,3%FG31 z 81 z gry
- 50,0%3P2 z 4 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 81 | 38,3% |
| Rzuty za dwa | 29 | 77 | 37,7% |
| Rzuty za trzy | 2 | 4 | 50,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | P48 : 54 | 35:15 | 8 | 14 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | P59 : 86 | 38:46 | 9 | 2 | 2 | |
| 24 mar 2024 | P53 : 81 | 18:25 | 4 | 8 | 0 | |
| 17 mar 2024 | Z67 : 55 | 29:31 | 15 | 5 | 1 | |
| 9 mar 2024 | P65 : 75 | 35:34 | 4 | 11 | 3 | |
| 3 mar 2024 | P60 : 74 | 18:22 | 4 | 2 | 0 | |
| 24 lut 2024 | P48 : 60 | 43:58 | 12 | 11 | 0 | |
| 17 lut 2024 | Z76 : 62 | 32:49 | 16 | 5 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 43 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 25:01 | 61 | 7,6 | 6,6 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 45,5% | — | 61,1% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 5 | 20:10 | 21 | 4,2 | 3,8 | 1,0 | 0,6 | 0,2 | 26,9% | — | 58,3% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 31:35 | 72 | 9,0 | 7,3 | 0,9 | 0,6 | 0,3 | 38,3% | 50,0% | 61,5% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 25:24 | 80 | 7,3 | 6,4 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 43,4% | 0,0% | 40,0% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 29:52 | 132 | 12,0 | 7,3 | 1,0 | 1,0 | 0,1 | 46,4% | 100,0% | 53,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






