9 marca 2024, 18:453. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
TEKOprogospodarzwynik 65 do 75
DREAM TEAMgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oskar Weikum | 19 | 43:32 | 15 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 12 | -2 |
| Grzegorz Cisowski | 6 | 33:37 | 14 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 6 | 9 | 66,7% | 7 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 15 | -4 |
| Piotr Dedejczyk-Macielinski | 20 | 38:43 | 14 | 6 | 11 | 54,5% | 4 | 8 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 3 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 19 | -7 |
| Miroslaw Trzpil | 33 | 33:34 | 11 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | -12 |
| Albert Weikum | 8 | 29:56 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 10 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 8 | -17 |
| Mariusz Jakubiuk | 1 | 35:34 | 4 | 2 | 14 | 14,3% | 2 | 13 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 11 | 3 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | -4 |
| Grzegorz Kotarba | 13 | 25:01 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -4 |
| Rafal Komorowski | 22 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Mnich | 69 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 65 | 25 | 60 | 41,7% | 22 | 52 | 3 | 8 | 37,5% | 12 | 17 | 70,6% | 38 | 8 | 30 | 10 | 7 | 1 | 10 | 18 | 12 | 71 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darek Regula | 6 | 36:07 | 19 | 7 | 17 | 41,2% | 2 | 3 | 5 | 14 | 35,7% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 |
| Kamil Zgliszewski | 10 | 17:11 | 16 | 6 | 12 | 50,0% | 3 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 15 | 5 |
| Pawel Nachman | 22 | 26:41 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 3 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 8 | 0 |
| Jakub Badowski | 0 | 25:58 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 9 | 10 |
| Jakub Gadosz | 11 | 26:34 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 2 | 12 |
| Oleksandr Roussu | 9 | 17:48 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 7 |
| Richard Illy | 33 | 28:01 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 8 | 3 |
| Aleksey Matishevskiy | 94 | 15:07 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | -4 |
| Bartosz Podlaski | 77 | 31:01 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | 9 |
| Nikita Moskvitin | 1 | 4:09 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
| Mateusz Tomasik | 32 | 11:19 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Razem | — | 239:56 | 75 | 28 | 63 | 44,4% | 17 | 30 | 11 | 33 | 33,3% | 8 | 19 | 42,1% | 36 | 8 | 28 | 12 | 5 | 5 | 9 | 12 | 18 | 78 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEKOpro | DREAM TEAM |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/52 · 42,3% | 3417/30 · 56,7%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/8 · 37,5%, lepszy wynik | 3311/33 · 33,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/17 · 70,6%, lepszy wynik | 88/19 · 42,1% |
| Zbiórki w obronie | 30, lepszy wynik | 28 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 8 |
| Asysty | 10 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 10 | 9, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






