MariuszKarbowski
22TARGOWEK
- 2021–2026
- 66 meczów
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 459pktw karierze
- 7,0pktna mecz
- 9,6zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2031 min | 30:46 |
| Punkty | 459 | 7,0 |
| Zbiórki | 635 | 9,6 |
| — w ataku | 171 | 2,6 |
| — w obronie | 464 | 7,0 |
| Asysty | 69 | 1,0 |
| Przechwyty | 28 | 0,4 |
| Bloki | 59 | 0,9 |
| Straty | 89 | 1,3 |
| Przewinienia | 154 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 85 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 903 | 13,7 |
- 49,7%FG198 z 398 z gry
- 12,1%3P4 z 33 za trzy
- 50,4%FT59 z 117 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 198 | 398 | 49,7% |
| Rzuty za dwa | 194 | 365 | 53,2% |
| Rzuty za trzy | 4 | 33 | 12,1% |
| Rzuty wolne | 59 | 117 | 50,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 34:20 | 47 | 9,4 | 10,2 | 1,0 | 0,8 | 1,4 | 63,6% | 33,3% | 42,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 24:19 | 30 | 3,3 | 6,1 | 0,6 | 0,2 | 0,3 | 41,7% | 0,0% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 25:22 | 0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 25:28 | 43 | 4,8 | 8,3 | 1,0 | 0,4 | 0,4 | 44,2% | 0,0% | 41,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 12 | 32:56 | 96 | 8,0 | 8,7 | 1,3 | 0,3 | 0,8 | 47,1% | 14,3% | 68,4% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 38:22 | 16 | 16,0 | 19,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 53,3% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 27:57 | 61 | 6,1 | 9,5 | 1,6 | 0,3 | 0,8 | 45,6% | 0,0% | 47,4% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 10 | 33:55 | 88 | 8,8 | 13,1 | 1,1 | 0,8 | 1,9 | 54,4% | 0,0% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 9 | 37:06 | 78 | 8,7 | 11,1 | 0,8 | 0,3 | 0,8 | 52,2% | 16,7% | 31,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






