Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 334 min | 37:06 |
| Punkty | 78 | 8,7 |
| Zbiórki | 100 | 11,1 |
| — w ataku | 24 | 2,7 |
| — w obronie | 76 | 8,4 |
| Asysty | 7 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 7 | 0,8 |
| Straty | 18 | 2,0 |
| Przewinienia | 26 | 2,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 133 | 14,8 |
- 52,2%FG36 z 69 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 31,3%FT5 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 69 | 52,2% |
| Rzuty za dwa | 35 | 63 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 16 | 31,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 sty 2022 | P52 : 78 | 32:55 | 8 | 16 | 2 | |
| 18 sty 2022 | Z53 : 49 | 36:21 | 10 | 16 | 1 | |
| 5 gru 2021 | P72 : 89 | 33:31 | 16 | 6 | 0 | |
| 28 lis 2021 | P50 : 54 | 30:26 | 10 | 13 | 0 | |
| 14 lis 2021 | P63 : 83 | 39:13 | 9 | 10 | 1 | |
| 7 lis 2021 | Z61 : 46 | 41:49 | 15 | 5 | 0 | |
| 17 paź 2021 | Z55 : 42 | 43:22 | 8 | 12 | 1 | |
| 10 paź 2021 | P61 : 71 | 47:51 | 1 | 13 | 2 | |
| 3 paź 2021 | Z55 : 44 | 28:25 | 1 | 9 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 66 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 34:20 | 47 | 9,4 | 10,2 | 1,0 | 0,8 | 1,4 | 63,6% | 33,3% | 42,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 24:19 | 30 | 3,3 | 6,1 | 0,6 | 0,2 | 0,3 | 41,7% | 0,0% | 62,5% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 25:22 | 0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 25:28 | 43 | 4,8 | 8,3 | 1,0 | 0,4 | 0,4 | 44,2% | 0,0% | 41,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 12 | 32:56 | 96 | 8,0 | 8,7 | 1,3 | 0,3 | 0,8 | 47,1% | 14,3% | 68,4% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 38:22 | 16 | 16,0 | 19,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 53,3% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 27:57 | 61 | 6,1 | 9,5 | 1,6 | 0,3 | 0,8 | 45,6% | 0,0% | 47,4% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 10 | 33:55 | 88 | 8,8 | 13,1 | 1,1 | 0,8 | 1,9 | 54,4% | 0,0% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 9 | 37:06 | 78 | 8,7 | 11,1 | 0,8 | 0,3 | 0,8 | 52,2% | 16,7% | 31,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






