MariuszPortasiewicz
41GET WOW TEAM1. Liga · 5WBA
- 2021–2026
- 105 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 26pktw 9 meczach
- 2,9pktna mecz
- 5,4zbna mecz
- 2,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 41,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,3%
- 41,9%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 43,7%
- 58,1%Udział trójek w rzutach z gryliga: 34,8%
Średnia ligi to średnia z 142 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (5WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz INIEMAMOCNI, 15 gru 2024
- 11najwięcej zbiórekz VABANK, 13 paź 2024
- 12najwięcej asystz VABANK, 13 paź 2024
- 28najlepszy mecz (EFF)6 pkt, 11 zb, 12 as — z VABANK, 13 paź 2024
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 105 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2606 min | 24:49 |
| Punkty | 324 | 3,1 |
| Zbiórki | 389 | 3,7 |
| — w ataku | 38 | 0,4 |
| — w obronie | 351 | 3,3 |
| Asysty | 196 | 1,9 |
| Przechwyty | 124 | 1,2 |
| Bloki | 21 | 0,2 |
| Straty | 99 | 0,9 |
| Przewinienia | 243 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 700 | 6,7 |
- 33,4%FG124 z 371 z gry
- 28,4%3P63 z 222 za trzy
- 61,9%FT13 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 124 | 371 | 33,4% |
| Rzuty za dwa | 61 | 149 | 40,9% |
| Rzuty za trzy | 63 | 222 | 28,4% |
| Rzuty wolne | 13 | 21 | 61,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz VABANK, 13 paź 2024
- Mecz 4+ trójkiz HUTNICZE WILKI, 17 paź 2023
- Double-doublez VABANK, 13 paź 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 324
- 50 meczówrozegranych meczów: 101
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
VABANK13 paź 20246pkt11zb12as28eff
HUTNICZE WILKI17 paź 202312pkt5zb3as20eff
BLAZERS4 paź 20268pkt5zb5as20eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






