MariuszPrzygucki
- 2021–2026
- 27 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 354pktw karierze
- 13,1pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 969 min | 35:53 |
| Punkty | 354 | 13,1 |
| Zbiórki | 151 | 5,6 |
| — w ataku | 35 | 1,3 |
| — w obronie | 116 | 4,3 |
| Asysty | 92 | 3,4 |
| Przechwyty | 30 | 1,1 |
| Bloki | 6 | 0,2 |
| Straty | 74 | 2,7 |
| Przewinienia | 49 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 61 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 395 | 14,6 |
- 49,1%FG135 z 275 z gry
- 29,7%3P38 z 128 za trzy
- 65,7%FT46 z 70 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 135 | 275 | 49,1% |
| Rzuty za dwa | 97 | 147 | 66,0% |
| Rzuty za trzy | 38 | 128 | 29,7% |
| Rzuty wolne | 46 | 70 | 65,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 4 | 39:20 | 50 | 12,5 | 7,8 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 57,1% | 28,6% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 30:16 | 52 | 8,7 | 6,2 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | 48,9% | 26,7% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 6 | 34:45 | 73 | 12,2 | 3,8 | 3,8 | 0,3 | 0,5 | 50,0% | 40,0% | 69,2% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 37:13 | 137 | 15,2 | 4,6 | 3,9 | 0,7 | 0,1 | 49,0% | 30,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 2 | 43:21 | 42 | 21,0 | 9,5 | 4,5 | 2,5 | 0,5 | 41,0% | 15,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






