Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 87 min | 43:21 |
| Punkty | 42 | 21,0 |
| Zbiórki | 19 | 9,5 |
| — w ataku | 5 | 2,5 |
| — w obronie | 14 | 7,0 |
| Asysty | 9 | 4,5 |
| Przechwyty | 5 | 2,5 |
| Bloki | 1 | 0,5 |
| Straty | 14 | 7,0 |
| Przewinienia | 3 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 4,0 |
| Ocena (EFF) | 37 | 18,5 |
- 41,0%FG16 z 39 z gry
- 15,0%3P3 z 20 za trzy
- 77,8%FT7 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 39 | 41,0% |
| Rzuty za dwa | 13 | 19 | 68,4% |
| Rzuty za trzy | 3 | 20 | 15,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 9 | 77,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 paź 2021 | Z86 : 82 | 38:42 | 27 | 8 | 4 | |
| 26 wrz 2021 | Z62 : 60 | 48:00 | 15 | 11 | 5 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 27 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 4 | 39:20 | 50 | 12,5 | 7,8 | 2,8 | 2,5 | 0,3 | 57,1% | 28,6% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 6 | 30:16 | 52 | 8,7 | 6,2 | 2,3 | 1,2 | 0,0 | 48,9% | 26,7% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 6 | 34:45 | 73 | 12,2 | 3,8 | 3,8 | 0,3 | 0,5 | 50,0% | 40,0% | 69,2% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 9 | 37:13 | 137 | 15,2 | 4,6 | 3,9 | 0,7 | 0,1 | 49,0% | 30,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 2 | 43:21 | 42 | 21,0 | 9,5 | 4,5 | 2,5 | 0,5 | 41,0% | 15,0% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






