MarkSinitskiy
- 2024–2025
- 29 meczów
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 309pktw karierze
- 10,7pktna mecz
- 4,7zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 944 min | 32:33 |
| Punkty | 309 | 10,7 |
| Zbiórki | 135 | 4,7 |
| — w ataku | 34 | 1,2 |
| — w obronie | 101 | 3,5 |
| Asysty | 60 | 2,1 |
| Przechwyty | 74 | 2,6 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 80 | 2,8 |
| Przewinienia | 62 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 122 | 4,2 |
| Ocena (EFF) | 255 | 8,8 |
- 31,8%FG91 z 286 z gry
- 27,0%3P38 z 141 za trzy
- 63,1%FT89 z 141 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 91 | 286 | 31,8% |
| Rzuty za dwa | 53 | 145 | 36,6% |
| Rzuty za trzy | 38 | 141 | 27,0% |
| Rzuty wolne | 89 | 141 | 63,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 35:24 | 145 | 14,5 | 5,1 | 1,7 | 2,4 | 0,1 | 42,5% | 26,7% | 55,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 9 | 34:00 | 80 | 8,9 | 4,3 | 2,6 | 3,1 | 0,1 | 27,2% | 25,0% | 69,2% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 28:23 | 84 | 8,4 | 4,5 | 2,0 | 2,2 | 0,2 | 22,8% | 28,9% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






