MarkSinitskiy
0SOFTSWISS BASKETBALL2. Liga · 5WBA
- 2024–2025
- 29 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 80pktw 9 meczach
- 8,9pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 2,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 306 min | 34:00 |
| Punkty | 80 | 8,9 |
| Zbiórki | 39 | 4,3 |
| — w ataku | 13 | 1,4 |
| — w obronie | 26 | 2,9 |
| Asysty | 23 | 2,6 |
| Przechwyty | 28 | 3,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 26 | 2,9 |
| Przewinienia | 23 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 44 | 4,9 |
| Ocena (EFF) | 74 | 8,2 |
- 27,2%FG22 z 81 z gry
- 25,0%3P9 z 36 za trzy
- 69,2%FT27 z 39 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 81 | 27,2% |
| Rzuty za dwa | 13 | 45 | 28,9% |
| Rzuty za trzy | 9 | 36 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 27 | 39 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach SOFTSWISS BASKETBALL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z62 : 60 | 34:01 | 9 | 5 | 5 | |
| 18 sty 2025 | Z64 : 51 | 28:01 | 5 | 2 | 0 | |
| 11 sty 2025 | Z70 : 45 | 59:58 | 5 | 3 | 3 | |
| 30 lis 2024 | Z94 : 39 | 31:01 | 0 | 9 | 4 | |
| 23 lis 2024 | P60 : 66 | 38:22 | 17 | 8 | 4 | |
| 19 paź 2024 | Z81 : 59 | 26:45 | 15 | 2 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P60 : 70 | 19:46 | 6 | 2 | 2 | |
| 5 paź 2024 | P61 : 65 | 29:51 | 7 | 4 | 1 | |
| 28 wrz 2024 | Z63 : 54 | 38:12 | 16 | 4 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2025 · 29 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA1. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 35:24 | 145 | 14,5 | 5,1 | 1,7 | 2,4 | 0,1 | 42,5% | 26,7% | 55,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 9 | 34:00 | 80 | 8,9 | 4,3 | 2,6 | 3,1 | 0,1 | 27,2% | 25,0% | 69,2% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 10 | 28:23 | 84 | 8,4 | 4,5 | 2,0 | 2,2 | 0,2 | 22,8% | 28,9% | 69,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






