MatejZontar
5TEAM EUROPE2. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 108 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 2 drużyny
- 52pktw 9 meczach
- 5,8pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 205 min | 22:49 |
| Punkty | 52 | 5,8 |
| Zbiórki | 50 | 5,6 |
| — w ataku | 19 | 2,1 |
| — w obronie | 31 | 3,4 |
| Asysty | 4 | 0,4 |
| Przechwyty | 12 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,7 |
| Przewinienia | 28 | 3,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 65 | 7,2 |
- 40,8%FG20 z 49 z gry
- 0,0%3P0 z 1 za trzy
- 57,1%FT12 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 49 | 40,8% |
| Rzuty za dwa | 20 | 48 | 41,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 1 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 21 | 57,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach TEAM EUROPE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P46 : 77 | 34:27 | 8 | 6 | 0 | |
| 4 gru 2022 | Z66 : 59 | 12:15 | 2 | 2 | 1 | |
| 26 lis 2022 | P49 : 76 | 18:06 | 6 | 0 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z49 : 43 | 25:46 | 5 | 6 | 0 | |
| 6 lis 2022 | Z51 : 47 | 33:00 | 15 | 9 | 2 | |
| 22 paź 2022 | P41 : 47 | 19:18 | 2 | 4 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z75 : 45 | 19:08 | 10 | 12 | 1 | |
| 8 paź 2022 | Z50 : 46 | 18:01 | 2 | 4 | 0 | |
| 2 paź 2022 | P58 : 74 | 25:16 | 2 | 7 | 0 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 108 meczów · 11 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 5 | 32:55 | 50 | 10,0 | 6,2 | 0,8 | 2,2 | 0,0 | 37,3% | 0,0% | 54,5% |
| 9WBA3. Liga | PARTIZANI | 5 | 32:05 | 51 | 10,2 | 8,0 | 2,2 | 2,8 | 0,2 | 52,5% | 50,0% | 57,1% |
| 8WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 31:18 | 115 | 12,8 | 5,7 | 1,0 | 1,4 | 0,1 | 61,3% | 50,0% | 64,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 11 | 30:07 | 115 | 10,5 | 6,5 | 0,8 | 0,9 | 0,1 | 48,0% | 0,0% | 47,2% |
| 7WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 22:56 | 6 | 6,0 | 4,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | — | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 30:15 | 115 | 11,5 | 7,5 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 47,2% | 25,0% | 46,7% |
| 6WBABaraże | TEAM EUROPE | 1 | 38:42 | 13 | 13,0 | 11,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 28,6% | 0,0% | 83,3% |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 33:41 | 103 | 10,3 | 8,0 | 0,9 | 1,6 | 0,4 | 43,4% | 25,0% | 51,6% |
| 4WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 8 | 32:07 | 67 | 8,4 | 6,1 | 1,5 | 1,6 | 0,3 | 40,3% | 0,0% | 40,9% |
| 3WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 37:09 | 98 | 9,8 | 7,8 | 1,8 | 1,7 | 0,6 | 41,2% | 25,0% | 48,6% |
| 2WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 25:54 | 82 | 9,1 | 5,3 | 0,7 | 0,8 | 0,1 | 53,8% | 0,0% | 48,0% |
| 1WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 9 | 22:49 | 52 | 5,8 | 5,6 | 0,4 | 1,3 | 0,0 | 40,8% | 0,0% | 57,1% |
| UNBA 502. Liga | TEAM EUROPE | 10 | 24:42 | 71 | 7,1 | 6,6 | 0,5 | 1,2 | 0,2 | 42,5% | — | 37,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEAM EUROPE | 6 | 22:52 | 33 | 5,5 | 5,3 | 0,8 | 1,3 | 0,2 | 35,9% | 0,0% | 31,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEAM EUROPE | 4 | 29:14 | 25 | 6,3 | 4,8 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 37,9% | 0,0% | 30,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






