MateuszGrodek
13COURT CLANLiga Mistrzów · 7WBA
- 2024–2026
- 33 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 84pktw 10 meczach
- 8,4pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 2,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 336 min | 33:34 |
| Punkty | 84 | 8,4 |
| Zbiórki | 52 | 5,2 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 38 | 3,8 |
| Asysty | 24 | 2,4 |
| Przechwyty | 12 | 1,2 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 112 | 11,2 |
- 52,2%FG36 z 69 z gry
- 20,0%3P2 z 10 za trzy
- 40,0%FT10 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 69 | 52,2% |
| Rzuty za dwa | 34 | 59 | 57,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 10 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 25 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P52 : 59 | 38:43 | 8 | 10 | 2 | |
| 21 gru 2025 | P49 : 64 | 21:41 | 0 | 2 | 2 | |
| 7 gru 2025 | P61 : 75 | 35:10 | 7 | 3 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 68 | 39:10 | 14 | 7 | 3 | |
| 16 lis 2025 | P54 : 70 | 26:40 | 3 | 3 | 2 | |
| 9 lis 2025 | Z65 : 59 | 38:22 | 9 | 7 | 1 | |
| 26 paź 2025 | Z83 : 72 | 35:30 | 19 | 3 | 7 | |
| 12 paź 2025 | Z61 : 45 | 29:37 | 3 | 0 | 1 | |
| 5 paź 2025 | Z67 : 59 | 35:37 | 11 | 8 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P66 : 69 | 35:12 | 10 | 9 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 33 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 35:43 | 9 | 3,0 | 4,7 | 0,7 | 1,0 | 0,7 | 19,0% | 12,5% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 8 | 27:46 | 38 | 4,8 | 5,3 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 51,5% | 33,3% | 37,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 10 | 33:34 | 84 | 8,4 | 5,2 | 2,4 | 1,2 | 0,4 | 52,2% | 20,0% | 40,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 8 | 34:35 | 62 | 7,8 | 4,0 | 2,3 | 0,9 | 0,1 | 44,4% | 20,0% | 28,6% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 2 | 33:33 | 16 | 8,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 32,0% | 0,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 2 | 35:49 | 30 | 15,0 | 6,5 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 41,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






