MateuszGrodek
13COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2024–2026
- 33 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 38pktw 8 meczach
- 4,8pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 222 min | 27:46 |
| Punkty | 38 | 4,8 |
| Zbiórki | 42 | 5,3 |
| — w ataku | 11 | 1,4 |
| — w obronie | 31 | 3,9 |
| Asysty | 10 | 1,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 68 | 8,5 |
- 51,5%FG17 z 33 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 33 | 51,5% |
| Rzuty za dwa | 16 | 30 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z78 : 51 | 38:02 | 4 | 4 | 3 | |
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 20:41 | 4 | 6 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 22:58 | 7 | 5 | 1 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 64 | 35:46 | 4 | 1 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z88 : 68 | 25:37 | 9 | 9 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z94 : 56 | 32:32 | 4 | 7 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 18:52 | 0 | 2 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z52 : 43 | 27:43 | 6 | 8 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 33 mecze · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 35:43 | 9 | 3,0 | 4,7 | 0,7 | 1,0 | 0,7 | 19,0% | 12,5% | 0,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 8 | 27:46 | 38 | 4,8 | 5,3 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 51,5% | 33,3% | 37,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 10 | 33:34 | 84 | 8,4 | 5,2 | 2,4 | 1,2 | 0,4 | 52,2% | 20,0% | 40,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 8 | 34:35 | 62 | 7,8 | 4,0 | 2,3 | 0,9 | 0,1 | 44,4% | 20,0% | 28,6% |
| 5WBA1. Liga | MSJ VISION | 2 | 33:33 | 16 | 8,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 32,0% | 0,0% | 0,0% |
| 4WBA2. Liga | MSJ VISION | 2 | 35:49 | 30 | 15,0 | 6,5 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | 41,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






